פלאפון הודיעה היום (א') על השקת חבילת סלולר חדשה אותה היא מכנה "החבילה המושלמת", שבה היא תאפשר שימוש ללא הגבלה באפליקציות נבחרות זאת בנוסף על נפח הגלישה במנוי.

לדברי פלאפון, קצב הגדילה בגלישה הסלולרית מכפיל את עצמו כל העת והיקפי הצריכה הולכים וגוברים. לכן, המפעילות חייבות להתאים את הרשת לצרכי הלקוחות ולהציע חבילות סלולר רלוונטיות בעידן של הדור הרביעי. כך לאחר בדיקה של האפליקציות הפופולריות בשוק הישראלי, היא מציעה את ה"חבילה המושלמת", שזו לדבריה התשובה.

באופן לא מפתיע , מצאה פלאפון כי האפליקציות הפופולריות  הן פייסבוק, ווייז, אינסטגרם, וואטסאפ  וסנאפצ'ט. כך אם אתם מבלים בפייסבוק כל היום, משוטטים בין התמונות הרבות באינסטגרם או מתכתבים מתכתבים בסנאפצ'ט, אלה לא ייזללו לכם יותר את חבילת הגלישה. לאלה פלאפון מוסיפה גם את אפליקציית Musix ו-Super TV שגם הן לא יחשבו כניצול של חבילת הגלישה.

עם זאת, החבילות שמציעה פלאפון נדיבות למדי. המחירים מתחילים מ-59.90 שקל לחבילה ללא הגבלה הכוללת בנוסף ל-7 האפליקציות גם שיחות הודועות ללא הגבלה ו-14 ג'יגה-בייט גלישה. לנפח גלישה של 17 ג'יגה-בייט המחיר יעלה ל-69.90 לחודש ו-20 ג'יגה-בייט גלישה ב-79.90 שקל בחודש למשך שנה.

עוד הודיעה פלאפון כי היא הטמיעה את טכנולוגיות MIMO 4X4, Beam forming ו- QAM256 אשר יביאו לדבריה להכפלת מהירות הגלישה  ברשת פלאפון עד 300 מגה-ביט בשנייה. האתרים ברחבי הארץ משתדרגים לשלב המתקדם ביותר של טכנולוגיית ה- LTE בעולם – Beam Forming – אשר ממקדת את אותות השידור ומגבירה את הקליטה תוך הקטנת הפרעות. כתוצאה מכך גדלה משמעותית מהירות הגלישה באופן מיידי בשיעור של כ- 40% ללא תלות בציוד קצה כזה או אחר.