חברת פלאפון הודיעה היום (א’) כי תעניק הטבה ללקוחותיה זאת בעקבות תקלת הרשת שהתרחשה בשבוע שעבר אשר גרמה להשבתה של הרשת משעות הבוקר לרוב המשתמשים וכי הלקוחות יוכלו לבחור הטבה אחת מתוך שלוש: הרחבת חבילה הגלישה לחודש בודד, מנוי ל-Musix לחצי שנה ו-500 דקות שיחה לחו”ל.

חבילת גלישה בארץ – החבילה תכלול תוספת לחבילה הקיימת בנפח של 20 גיגה-בייט נוספים למשך חודש מיום ההרשמה.

Musix  ו-Super TV – גישה חופשית לתכני המוזיקה של פלאפון דרך אפליקציית Musix וכן לתכני הוידאו דרך אפליקציית SuperTV. ההטבה הינה למשך חצי שנה מיום ההרשמה. בסיום ההטבה השירות ינותק, ללא המשך חיוב.

שיחות מהארץ לחו״ל –  עד 500 דקות שיחה מהארץ לחול דרך שירות השיחות של 014 לעשרות יעדים נייחים בהם: ארה"ב, צרפת, גרמניה, קנדה, אנגליה, בלגיה, אוסטרליה,  ארגנטינה, יוון, תאילנד, סינגפור, סין, פרו, ירדן, ערב הסעודית ועוד. לארה"ב וקנדה ניתן יהיה לחייג גם למכשירים ניידים . ההטבה הינה מיום ההרשמה ועד 30 באפריל (אחרי פסח).

ההטבה תינתן לכל המנויים בחינם למצטרפים עד 3 באפריל בחצות דרך אתר החברה או דרך שירות הלקוחות.

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון אמר היום: "אנו מודים ללקוחותינו על הסבלנות ועל האמון הרב שניתן לנו. החלטנו להציע לכלל לקוחות החברה הטבה לבחירתם, וזאת כהוקרה על אורך הרוח שגילו בימים האחרונים. אני מודה גם לעובדי החברה, אשר עבדו סביב השעון מאז פרוץ השריפה ביום שני, על מנת לספק מענה מיטבי ללקוחותינו".

קרא עוד:  מנהל מוצר בשאומי: ל-Mi Mix 4 תהיה מצלמת 64 מגה-פיקסל

כזכור, ביום שני בשבוע שעבר דיווחה פלאפון בשעה 7:15 פרצה שריפה בארון החשמל, אשר באחד ממתגי החברה בקרית אריה, בפתח תקוה. כתוצאה מהשריפה חלה פגיעה בגלישה וכן בקבלת והוצאת שיחות וסמסים בקרב רבים ממנויי החברה. כפתרון מידי החברה העבירה את המנויים לאתר החלופי ברמלה וכי עד למחרת השריפה (ג’) בסוף היום נפתרו בעיות השירות לכלל המנויים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.