פלאפון מצטרפת לפרטנר ומודיעה כי היא תפעיל בימים הקרובים את רשת הדור הרביעי שלה במלואה, זאת לאחר שעד כה הפעילה רצועת תדרים אחת עד פרסום תוצאות מכרז התדרים בישראל.

כעת לקוחות פלאפון צפויים להרגיש בשינוי מהירות הגלישה ברשת הדור הרביעי LTE, לאחר שזו תחל להפעיל את כל שלושת רצועות התדרים שבהם היא זכתה במסגרת המכרז בתדרי ה-1800 מגה-הרץ, כאשר היא תוכל לספק מהירות השווה לפרטנר ואף יותר מכך, עד 100 מגה-ביט בשנייה להורדה.

גיל שרון, מנכ"ל פלאפון אמר היום: "היתרון המשמעותי של פלאפון בדור הרביעי הוא חווית גלישה איכותית ברמה שלא היתה עד כה בישראל. פלאפון תציע מעתה את רוחב הפס הגבוה ביותר פר מנוי בדור הרביעי, כאשר בניגוד לחברות אחרות, מנויי פלאפון לא יאלצו לחלוק את התדרים ברשת עם מנויי GSM, טכנולוגיה הפועלת אף היא בתדר 1800, או עם מפעילים אחרים שמשתפים פעולה איתם ורוכבים על הרשת שלהם. כתוצאה מכך יהנו מנוי פלאפון בדור הרביעי מחווית גלישה איכותית יותר ומהירה יותר, תוך צריכת תוכן ושירותים באופן מיידי".

לדברי שרון, עם כניסתה של רשת הדור הרביעי בישראל, יותר ויותר מנויים מנצלים את רוחב הפס ביום יום לצפייה בוידאו וגלישה, וכי לדבריו, הדבר גורם לעלייה של כ-25 אחוז בשימוש בהשוואה למנויים ברשתות הדור השלישי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.