אחרי פרטנר וסלקום, גם פלאפון הודיעה כי החל מהיום היא תפעיל את שירותי הדור הרביעי בטכנולוגית LTE בישראל. לפי החלטת משרד התקשורת בחודש שעבר, הוקצאה רצועת תדר 1,800 באופן זמני ברוחב 5 מגה הרץ עבור פלאפון, כך שהיא תוכל לספק את שירותי הרשת המהירה כבר עכשיו.

בפלאפון אומרים כי פרישת הרשת נמצאת בעיצומה, והשירות יפעל בשלב ראשון בערים ירושלים, תל אביב, באר שבע, הרצליה, ראשל״צ, נתניה, כפר סבא ורמלה, ובהמשך גם בחיפה והקריות, בפתח תקוה ועוד. כפי שהצהירו גם שאר החברות, הציוד של פלאפון מוכן למעשה לדור 4.5 בטכנולוגיית LTE Advanced, אשר מסוגל לספק מהירות של 300 מגה ביט לשניה ומהירות העלאה של 50 מגה ביט לשניה.

גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, אמר היום "רשת High Speed 4G של פלאפון תאפשר לנו להמשיך ולהציע ללקוחותינו את חווית המהירות הטובה בישראל. כבר לפני חמש שנים קבענו סטנדרטים חדשים בחוויית המהירות ללקוח, ומאז פלאפון נמצאה פעם אחר פעם כרשת המהירה ביותר בבדיקות מהירות אובייקטיביות. גם ברשת הדור הרביעי נשאף להעניק ללקוחותינו את המהירות הגבוהה ביותר ואת חוויית הגלישה הטובה ביותר".

ההצטרפות לרשת High Speed 4G של פלאפון תתבצע באופן מדורג, כך שבעלי מכשירים התומכים ב-LTE יוכלו להצטרף לשירות ללא תשלום ובאופן אוטומטי הוא יופעל במכשירם. למעוניינים, ניתן גם להירשם דרך אתר החברה.