אחד מהפרויקטים המוצלחים של קיקסטרטר יוצא אל הפועל: השעון החכם Pebble מתחיל להישלח למשקיעים הראשונים זאת לאחר שבחודש שעבר הוא החל בייצור המוני. בעמוד הקיקסטרטר של הפרויקט מעדכנים חברי הצוות כי ה-Pebble כי הם “שולחים את המשלוח הראשון למשקיעים הראשונים באחר הצהריים זה” אולם באותה נשימה גם אמרו כי “ישנם עדיין מספר בעיות שצריך עוד לעבוד עליהם”.

המשלוח הראשון כולל לא פחות מ-500 שעונים שכבר יצאו לדרכם ומעט התעכבו בשל בדיקות בירוקרטיה בנמל התעופה. לחברה יש עוד צבר הזמנות של כמה עשרות אלפי שעונים שהיא התחייבה להם ובשל כמות מוגבלת של ייצור שעונים ליום (בין 800 ל-1,000), נאמר כי ייקח עוד מספר שבועות עד אשר הם יוכלו לעמוד בכל הביקושים.

כזכור, Pebble הוא שעון חכם אשר מאפשר להסתנכרן עם מכשיר האנדרואיד או האייפון באופן אלחוטי בתקשורת בלוטות’. ה-Pebble רוטט כאשר מגיעה שיחה ומתריע על הודעת SMS, פייסבוק או אימייל. ניתן לקרוא את ההתרעה, ואף לשלוט במוזיקה והמשקיעים בקיקסטרטר שתרמו סכום של החל מ-$99 קיבלו יחידה לעצמם. המסך מיוצר בטכנולוגיית e-paper ברזולוציה של 144×168 פיקסלים וכולל חיישן תנועה, 4 כפתורים ואפשרות לטעון אפליקציות דרך יישום לסמארטפון. החברה כבר פיתחה אפליקציה לאנדרואיד, וכי את אפליקציית ה-iOS הם מקווים שהיא תאושר בקרוב על ידי אפל.

השעון החביב הזה סחף את הרשת בסערה והפך לאחד הפרויקטים הכי מצליחים בקיקסטרטר עם הישג מרשים של למעלה מ-10 מיליון דולר אשר הצליחו לגייס. כבר ביום הראשון הפרויקט רשם הצלחה מסחררת כשהצליח לעבור סכום של 3 מיליון דולרים כשהמפתחים דרשו רק 100 אלף דולר בלבד.

קרא עוד:  שאומי השיקה רמקול אלחוטי קטן, מעוצב וחסין למים

למי שמעוניין לרכוש את השעון יאלץ לחכות עד אשר החברה תסגור את הפערים, ובינתיים היא מאפשרת לבצע הזמנה מוקדמת באתר getpebble.com במחיר של $150.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.