כשבועיים בלבד לאחר שהעלתה את קמפיין מימון ההמונים לדור האחרון לשעונים החכמים שלה, פבל (Pebble) הוסיפה מוצר חדש-ישן לאותו קמפיין – השעון החכם Time Round במהדורה מיוחדת.

זהו אותו שעון עגול ודקיק שזכה לשם Kickstarter Edition במלאי מוגבל מאוד, והשוני הוא בגימור היוקרתי, המוצע כעת בדגם עם מסגרת מתכתית בצבע כסף (Silver) ובצבע זהב (Gold), כאשר מחירם יעמוד על 199 דולר או 298 לתוספת של Pebble 2 החדש לחבילה.

Pebble Time Round הוא דגם עם מסך עגול, בניגוד למסכים המרובעים של שאר שעוני החברה. הוא נחשב לשעון הדקיק ביותר בעובי של 7.5 מ"מ ומשקל של 28 גרם בלבד, והוא מעוצב ואלגנטי יותר מכל שעון חכם אחר. הוא מבוסס על אותה טכנולוגיית המסך הדיגיטלי e-paper בצבע, שתמיד פועל עם ממשק מודרני המאפשר לעבור בין האפליקציות השונות, הודעות ולצפות בלו"ז היומי בלי צורך לגשת לטלפון.

הקמפיין ל-Pebble 2 ו-Time 2 כבר עבר מזמן את היעד של מיליון הדולר ונכון לכתיבת שורות אלה הוא גייס מעל 11 מיליון דולר על ידי כ-58 אלף משתמשים ויש עוד 14 לסיומו. אם אתם מעוניינים לתמוך בקמפיין ולרכוש את אחד השעונים, היכנסו לעמוד הקמפיין באתר קיקסטרט.