לאחר גרסת בטא עוד משנה שעברה, שעון הפבל (Pebble) מוסיף כעת תמיכה רשמית ב-Android Wear ומעתה, יישומים התומכים בשעונים המבוססים על מערכת ההפעלה של גוגל (Google),יאפשרו למשתמשים לבצע את אותן פעולות גם על שעון הפבל.

כך לדוגמה, ניתן יהיה להגיב במחוות אימוג’י בהודעה, לבצע פעולות בקבלת SMS, למחוק התראות ישירות ולמעשה כל יכולת של יישום אנדרואיד ב-Android Wear מתאפשר לאחר העדכון החדש.

לבעלי השעון, יש לעדכון את היישום הראשי לגרסה 2.3 וכן לעדכן את השעון בגרסת קושחה 2.9 הכולל מלבד תוספת התמיכה, גם תיקוני באגים שונים ושיפורים בייציבות. המשתמשים בישראל יצטרכו בנוסף לעדכן לעצמם גרסה דרך pebblebits כדי להוסיף תמיכה בעברית.

פבל כבר הוציאה עדכון אשתקד, המוסיף תמיכה בקבלת כל סוגי ההתראות אשר מוצגות במכשיר הטלפון. עד עדכון זה, רק יישומים מסוימים נתמכו בהצגת התראות, לכן תוספת זו והתמיכה ב-Android Wear מאפשר למשתמשים לנצל את כל יכולות השעון ולא להרגיש מקופחים.

וידאו: לענות עם אימוג'י

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.