השנה האחרונה הייתה מוצלחת למדי ל״קונסולות נוסטלגיה״, כדוגמת ה-NES Classic, ה-SNES Classic וכעת ה-PlayStation Classic. כולן מציעות גרסה ממוזערת של קונסולה ישנה ואהובה, עם חבילת משחקים מובנית, חיבור קל ומהיר לטלוויזיות מודרניות, ומחיר שעשוי להיות יקר יחסית לחומרה הארכאית של פלטפורמות משחקים בנות 20 ו-30 שנים, אך עדיין בטווח שרוב הגיימרים בהחלט מסוגלים להרשות לעצמם.

כעת מעוניינת חברה בשם Unit-e להוסיף פלטפורמה אחת נוספת למבחר: מחשב אישי. המוצר שאותו היא רוצה לפתח, PC Classic, הוא קופסה קטנה המעוצבת כמחשב ישן, ומסוגלת להריץ משחקים המבוססים על מערכת ההפעלה ״דוס״ (Dos). ב-Unit-e מקווים להשיג את רשותם של המפתחים להתקין מראש על המכשיר כ-30 משחקים קלסיים, ולמכור חבילות של משחקים נוספים שיגיעו על גבי כרטיסי SD.

ה-PC Classic מבוסס על לוח המייקרים Raspberry Pi וכולל שלושה חיבורי USB לחיבור עכבר ומקלדת, חיבור HDMI וגם חיבור מסוג ״קומפוזיט״ (RCA) לטלוויזיות ישנות יותר. מחירה של הקופסה צפוי לעמוד על 99 דולרים, ברכישה דרך קמפיין מימון המונים שצפוי להתחיל בסוף החודש הנוכחי או בתחילת דצמבר. א

ם הכל יעבוד לפי התכנית, לרבות השגת הסכמי ההפצה מול חברות המשחקים (עניין לא פשוט ולא זול כלל, גם למשחקים ישנים), אמור ה-PC Classic להגיע אל הרוכשים מאוחר יותר בשנת 2019.