חברת התשלומים הבינ"ל PayPal הכריזה היום על 'PayPal Here' – אפליקציה חינמית וקורא כרטיסים בגודל של אגודל, ההופכת את הטלפון הנייד לפתרון לביצוע תשלומים ניידים. PayPal Here מאפשר לעסקים קטנים, ספקי שירותים ומוכרים אקראיים לקבל כרטיסי אשראי, המחאות ותשלומי PayPal באמצעות הטלפון הנייד שלהם, ובכך לבצע עסקאות "תוך כדי תנועה".

קורא הכרטיסים המוצפן במלואו הינו התקן קל לשימוש וקל משקל, המתחבר ישירות למכשיר הטלפון הנייד. בשילוב עם אפליקציית PayPal Here, הוא יוצר את הפיתרון הראשון בעולם לתשלומים ניידים ומאפשר לעסקים קטנים לקבל תשלומים כמעט בכל צורה. סוחרים יכולים "לגהץ" כרטיסים בקורא הכרטיסים, להשתמש במצלמה שבטלפון הנייד כדי לסרוק ולעבד המחאות וכרטיסים, להזין את את פרטי הכרטיס באופן ידני, לקבל תשלומי PayPal ואפילו לחייב את לקוחותיהם היישר מהאפליקציה, ובכך ליצור פיתרון תשלומים ניידים דיגיטלי לחלוטין.

PayPal Here מגובה באבטחה וניהול הסיכונים והתרמיות הידועים של PayPal, ומציע גם תמיכה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

PayPal Here מוצע במבנה תעריפים תחרותי ללא דמי ניהול חודשיים או תשלום התקנה. בעל העסק משלם תעריף קבוע של 2.7% על כל תשלום בכרטיס אשראי ותשלום PayPal. בנוסף, PayPal Here פותר בעיה מוכרת כמעט לכל עסק קטן – גישה מהירה וקלה לכסף. כל עסק המשתמש באפליקציית PayPal Here יקבל גם כרטיס חיוב עסקי המאפשר גישה מהירה למזומנים, וכן החזר כספי של 1% על רכישות כשירות.

קרא עוד:  אינטל חשפה שבב AI ראשון שפותח בישראל

במשך יותר מ-13 שנות פעילותה מאפשרת PayPal למיליוני עסקים קטנים לצמוח ולהגדיל את הכנסותיהם בכך שפתרה עבורם את המשימה העסקית המורכבת והקריטית של קבלת תשלומים בצורה מהירה ובטוחה יותר.

"הסיוע להצלחתם של עסקים קטנים טבוע ב-DNA של PayPal," אמר מנהל העסקים הניידים של פייפאל, דייויד מרכוס. "אנו חיים בעידן של הצרכן החדש: אנשים רוצים לערוך קניות ולשלם בכל רגע, בכל מקום ובכל דרך, ובמקביל גם לקבל את המחיר הטוב ביותר. עם PayPal Here, אנו מאפשרים לעסקים קטנים להציע ללקוחותיהם את הגמישות הזו ומספקים להם דרך למכור יותר ולהרחיב את עסקיהם בבטחון".

PayPal Here מציע לעסקים את היתרונות של פתרון גלובלי לתשלומים ניידים:

  • קבלת רוב סוגי התשלומים: "גיהוץ" כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, שימוש במצלמת הטלפון הנייד לקבלת ועיבוד המחאות, חיוב ישיר מהאפליקציה, הזנת נתונים ידנית או סריקת נתוני הכרטיס, וקבלת תשלום באמצעות PayPal.
  • תמיכה מסביב לשעון: תמיכה אנושית בטלפון ובאינטרנט ביום ובלילה עם 5,000 נציגי שירות ב-20 מרכזים ברחבי העולם.
  • תעריפים נמוכים: 2.7% על עסקאות בכרטיסי אשראי ו- PayPal, קבלת המחאות  וחיוב היישר מהטלפון הנייד בחינם.
  • גישה מהירה למזומנים: גישה מיידית לכסף בחשבון ה- PayPal ולכרטיסי חיוב.
  • אבטחה: PayPal Here משתמש בהצפנה בכדי להגן על המידע של הכרטיס ה"מגוהץ", ומגובה ברמת האבטחה המעולה והמובילה בעולם של PayPal.

"אני משתמש ב- PayPal כמעט מיומו הראשון של העסק שלי משום שזה פשוט, עובד כל הזמן והמערכת הטובה ביותר שאפשר למצוא," אומר רון וולף מ- "Pro Audio Star". "אני מקבל כ-50 תשלומים בכרטיסי אשראי מדי יום ומעבד יותר מ-250 עסקאות PayPal. לאחרונה התחלתי להשתמש ב-PayPal Here, המחולל מהפכה עצומה."

קרא עוד:  וואווי מפתחת טלפון עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך LCD

PayPal הכריזה היום גם על גרסה החדשה לאפליקציית פייפאל למכשירי iPhone. זוהי אפליקציה המיועדת לצרכנים ומשלימה את PayPal Here עבור עסקים קטנים. לקוחות PayPal יכולים כעת להשתמש בפיצ'ר "Local"  באפליקציית PayPal כדי לאתר עסקים המקבלים תשלומים ב-PayPal Here. הפיצ'ר " “I’m here באפליקציית PayPal מיידעת את העסקים כאשר לקוח של PayPal נמצא בסביבה, וכשהוא מוכן לשלם, PayPal Here יאפשר לעסק לקבל מהלקוח את התשלום פשוט באמצעות הפנייה של שם ותמונה ללא צורך במכשיר טלפון או ארנק.

זמינות
PayPal Here זמין מהיום עבור עסקים שנבחרו מראש בארה"ב, קנדה, אוסטרליה והונג קונג, ובקרוב יהיה זמין לכלל הציבור במדינות אלו. מיד עם הכרזת הזמינות הציבורית, ניתן יהיה להוריד את אפליקציית PayPal Here ב-www.paypal.com/here או היישר מחנות האפליקציות דרך IOS App Store או Android Market. למידע נוסף ולהצטרפות לרשימת ההמתנה, היכנסו ל-www.paypal.com/here.

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.