לוגו פרטנר

תחת השם 'פרטנר TV' נכנסת גם פרטנר לשוק הטלוויזיה בישראל ומציעה חבילת תכנים הכוללת עשרות ערוצים חיים ותכני VOD הכוללים מגוון סדרות וסרטים במחיר התחלתי של 69 שקל בחודש.

בדומה ל-'סלקום tv', גם 'פרטנר TV' מציעה מגוון ערוצים בצפייה ישירה על גבי רשת האינטרנט. התכנים לילדים יכללו את ערוץ הילדים, לוגי, ג'וניור, בייבי ו-GINX. בהיבט של חדשות ואקטואליה יוצעו הערוצים CNN, Fox News, Fox Business ו-France24. בספורט ישודרו 5live ,5gold ו-5sport HD. בתחום הבידור וסגנון החיים יהיו זמינים הערוצים VICELAND, נשיונל ג'אוגרפיק + Wild, AMC, Food Network, יאמיז, Travel Channel, ויוה, ויוה פלוס וערוץ האופנה FTV. בנוסף יצורפו לחבילה, כמו בכל מקום, ערוצי עידן פלוס – 2, 10, כאן, ערוץ 20, חינוכית 23, ערוץ 24 וערוץ הכנסת.

בספריית ה-VOD, מציעה פרטנר TV תכנים לילדים וסדרות וסרטים מהארץ והעולם, בהם אולפני דיסני, וורנר, ניקולודיאון, יוניברסל, ABC, סוני ועוד. בנוסף, יוצע גם שירות להשכרת ורכישת סרטים חדשים. כמו כן יועלו הפקות מקור בלעדיות כמו ערוץ צחוק ובידור ישראלי שהופק בשיתוף עם טדי הפקות.

שיתוף פעולה עם נטפליקס וחבילת טריפל

פרטנר תציע בהמשך גם אינטגרציה עם שירות הזרמת התכנים הפופולרי נטפליקס (Netflix). במסגרת השותפות האפליקציה תהיה מובנית בממיר פרטנר TV וכפתור ייעודי בשלט לגישה מהירה לתכנים השונים, כולל תכנים באיכות HD. החבילה עם נטפליקס תוצע במחיר של 89 שקל לחודש, כלומר תוספת של 20 שקלים בלבד, זאת בעוד שמנוי לנטפליקס באופן ישיר עולה כ-28 שקלים.

קרא עוד:  הוא כאן: מיקרוסופט עדכנה את Edge לגרסת ה-Chromium

פרטנר תציע גם חבילות טריפל. המחיר לחבילה הכוללת טלוויזיה, אינטרנט עד 100 מגה-בייט הוא 129 שקל. לחבילה עם 40 מגה בייט וקו ביתי הוא 129 שקל או 149 שקל לתוספת של נטפליקס במנוי. בהמשך תציע פרטנר גם חבילה מרובעת הכוללת בנוסף מנוי סלולרי.

מחיר המנוי כולל גם ממיר אנדרואיד עם ממשק מותאם וצפייה עד שבועיים אחורה בכל תוכנית ששודרה בכל ערוץ ללא צורך בהקלטה מראש על גבי עד חמישה מסכים במסגרת מנוי יחיד. הממיר תומך בוידאו עד 4K ויכול לשמש כמזרים מדיה (סטרימר) ותומך בחיפוש קולי לתכנים של השירות וכן ישנה גישה לחנות Google Play.

שירות הטלוויזיה של פרטנר פתוח כעת להרשמה מוקדמת באתר החברה וייפתח בחודש הבא למכירה ל-5,000 הנרשמים הראשונים.

שוק הטלוויזיה בישראל השתנה ללא היכר בשנתיים האחרונות. סלקום tv הייתה הראשונה להציע חבילה ב-99 שקל, ולאחרונה גם טריפל סי השיקה את שירות smart במחיר התחלתי של 50 שקל.

עדכון: המחיר עולה – נטפליקס לחצי שנה חינם וללא הנחה בהמשך

עדכון 2:  אתם שאלתם אנחנו ענינו: כל מה שרציתם לדעת על פרטנר TV