פרטנר הכריזה כי תחל כבר השבוע להציע ללקוחותיה חבילות אינטרנט וטלוויזיה המבוססות על התשתית של הוט. מדובר בחלופה שמציעה החברה לחבילות המבוססות על תשתית בזק אותן הציעה החברה עד כה. פרטנר משווקת באזורים מסוימים גם חבילות אינטרנט על בסיס תשתית הסיבים האופטיים העצמאית שלה – אך פריסת תשתית זו עדיין מוגבלת לעומת הוט ובזק.

בפרטנר סיפרו כי פיילוט נרחב של אספקת שירותי החברה על גבי תשתית הוט הגיע השבוע לסיומו, ועל כן כבר השבוע יוכלו לקוחות המעוניינים להצטרף לשירותי האינטרנט של פרטנר ולשירות פרטנר TV לשלב את השירותים הללו בחבילה אחת הכוללת תשתית אינטרנט של הוט. המטרה, לפי החברה, היא לאפשר ללקוחות הטריפל הקיימים של הוט לעבור לחבילה משתלמת יותר, מבלי שידרשו להתקין בביתם תשתית חדשה.

פרטנר לא סיפקה מחירים, כך שנותר רק להניח כי אלו זהים למחירים שהוצעו עבור חבילות הכוללות תשתית בזק, ובכל מקרה לא מדובר בחבילות שוברות שוק.

כיום משווקת החברה חבילה הכוללת תשתית וספק אינטרנט במהירות של עד 100 מגה-ביט ואת חבילת הטלוויזיה פרטנר TV במחיר של החל מ-129 שקלים לחודש, עם מנוי לנטפליקס (Netflix) לחצי שנה ללא תוספת תשלום.