פרטנר פייבר (Partner Fiber), תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר המאפשרת גלישה במהירויות גבוהות במיוחד של עד 1,000 מגה-ביט, יוצאת משלב הניסוי ועוברת להשקה מסחרית. בפרטנר טוענים כי כבר כיום, מכסה תשתית הסיבים של החברה כ-30,000 בתי אב בערים תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, פתח תקווה, רמת גן, כפר סבא וירושלים. עד סוף השנה מעוניינת החברה להכפיל כמות זו, ולהגיע לערים נוספות כדוגמת גבעתיים, באר יעקב, גבעת שמואל, חולון ונתניה.

לצד תשתית האינטרנט המהיר, תציע פרטנר ללקוחותיה גם נתב חדש ומתקדם התומך בקצבי ההורדה וההעלאה המרביים של הרשת החדשה, שכולל הגנת סייבר מובנית וגם מציע חיבור לתשתית כפולה: לתשתית הקווית של הסיבים האופטיים ולרשת הסלולרית. כך, במידה והחיבור הקווי יתנתק בשל תקלה, יופעל מיד החיבור הסלולרי כגיבוי.

לרגל ההשקה, מציעה פרטנר למצטרפים הראשונים מחיר מיוחד למשך השנה הראשונה – 100 שקלים לחודש עבור התשתית והספק כאחד במהירות הגבוהה ביותר. לאחר שנה יוכלו הלקוחות להמשיך בחבילה זו במחיר המלא של 210 שקלים לחודש, או לעבור לחבילות אחרות במהירות נמוכה יותר.

פרטנר היא אומנם לא החברה הראשונה להציע חיבור אינטרנט בסיב אופטי ללקוח הפרטי, אולם מיזם הסיבים האופטיים של חברת החשמל, Unlimited, שיצא לדרכו כבר לפני שש שנים, נתקל בבעיות ופריסתו ברחבי ישראל מתעכבת. גם לבזק ולהוט מיזמי אינטרנט מהיר הנשענים על תשתית דומה, אך הן עדיין לא מוכנות להשקה מסחרית מלאה.