חברת פרטנר חשפה היום פרטים ראשונים על פלטפורמת הטלוויזיה הרב-ערוצית שלה, שהיא עובדת עליה זה מספר שנים. פרטנר אמרה כי המוצר שלה יושק במהלך 2017, והיא תתבסס על מערכת ההפעלה Android TV.

"אחרי עבודה מאומצת שנמשכה מספר חודשים, שלקחו בה חלק אנשי הטכנולוגיה, הדיגיטל והתוכן של פרטנר, עבודה שנעשתה בשיתוף עם מומחים מהארץ ומחו"ל ובשיתוף עם גוגל, אני שמח לבשר לכם שפרטנר תשיק את הטלוויזיה הרב-ערוצית הראשונה בישראל שתהיה מבוססת על פלטפורמת האנדרואיד TV." אמר איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר.

"מדובר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש היום בתחום התוכן והטלוויזיה הביתית. בחודשים הקרובים, עם השקת שירותי הטלוויזיה הרב-ערוצית של פרטנר, גם ישראל תהיה על מפת החדשנות של האנדרואיד TV, מפת החדשנות של גוגל."

לדברי פרטנר,  פותח ממשק חוויית משתמש ייחודי, שהותאם לדרישות ולהרגלים של הצופה הישראלי: "אחד היתרונות המרכזיים של Android TV הוא היכולת ליהנות מהיכולות לבחור לעצמך את התכנים בזכות עולמות התוכן העצומים שמוצעים באלפי האפליקציות שנמצאים בו. אנדרואיד TV היא התשתית החדשנית ביותר, שיודעת להתאים את עצמה בזמן אמת להרגלי הצפייה המשתנים."

מערכת Android TV של גוגל פותחה במיוחד לממירים ומזרימי-מדיה ומציעה ממשק ייעודי ונוח לתפעול לצד יישומים מותאמים. המערכת פועלת על מגוון מוצרים כמו Mi Box, Nvidia Shield וטלוויזיות של סוני ושארפ. סלקום tv, המוצר המתחרה של סלקום שהושק ב-2015, מתבסס על מערכת הפעלה קניינית וסגורה. אולם סלקום מציעה אפליקציה מותאמת לאנדרואיד ובשבוע שעבר הכריזה על אפליקציה גם Apple TV.

קרא עוד:  באג החלה לשווק בישראל את מותג הגיימינג ROCCAT

פרטנר לא חשפה את תכני הפלטפורמה או עלות החבילה הבסיסית, שסביר כי לא יעלה על המחיר של סלקום tv שגובה כיום 99 שקל בחודש.