ה-E70L, מצלמת חובבים מבית Pantex הושקה בישראל על ידי חברת קרט. למצלמה חיישן 10 מגה פיקסל, אחריות לשנתיים ותג מחיר של 699 ש"ח. ההודעה לעיתונות בהמשך.

קרט מבית ניופאן משיקה מצלמת PENTAX חדשה המיועדת לצלמים חובבים ומתחילים בעלת אפשרויות צילום מתקדמות

חברת קרט יבואנית PENTAX בישראל מבית ניופאן, משיקה את מצלמת ה- Optio E70L – המציעה יחס עלות- ביצועים גבוה. דגם Optio E70L מאפשר שימוש פשוט ונוח ומיועד למצטרפים חדשים לעולם הצילום הדיגיטלי שאינם מעוניינים במצלמה יקרה ומורכבת לרכישה.

PENTAX Optio E70Lבעלת חיישן CCD 10.1 מגה פיקסל וזום אופטי 3x 5.7-17.1 מ"מ (שווה ערך ל-32-96 מ"מ בפורמט 35 מ"מ). המצלמה החדשה כוללת מצבי צילום שונים המותאמים למצבים יומיומיים כגון ספורט, מסיבה, ילדים, חיות מחמד ונוף והופכים את המצלמה לבת לוויה אידיאלית לצלמים חובבים ומתחילים. המצלמה החדשה בעלת צג LCD צבעוני בגודל 2.4" ויכולת הקלטת וידיאו עם קול.

PENTAX Optio E70L משלבת בתוכה תכונות טכניות מתקדמות כגון פונקצית "זיהוי פנים", היכולה לזהות עד 10 פרצופים בכל צילום ופונקצית "זיהוי חיוך"- פונקציה המאפשרת זיהוי חיוך פני המצולם וביצוע צילום אוטומטי ללא לחיצה על לחצן הצילום! המאפשרות לכל משתמש לצלם פורטרטים באיכות גבוהה. בנוסף, Optio E70L כוללת מייצב תמונה דיגיטלי המפחית את רעידות המצלמה להשגת תמונות חדות וברורות.

יתרון נוסף של המצלמה החדשה מבית PENTAX, הוא שימוש בסוללות AA רגילות. מומלץ להשתמש בסוללות נטענות וניתן גם להשתמש בסוללות חד פעמיות, שתמיד זמינות לרכישה בכל מקום. המצלמה פונה לצלמים מתחילים וחובבים אך גם צלמים מתקדמים יותר ימצאו בה שימוש כמצלמה קומפקטית משנית.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube Premium
PENTAX Optio E70L – מחיר מומלץ לצרכן של 699 ₪ ובאחריות מבית קרט ל-24  חודשים.

ניתן להשיג בחנויות הצילום, חנויות המחשבים, רשתות השיווק והחשמל ובחנויות ניופאן OUTLET

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.