מפתחים הם "עם" נפלא, הם רואים בשורות קוד אשר נראות משעממות וחסרות משמעות למשתמש הממוצע עולם ומלאו. כזה הוא המפתח המכונה Chpwn אשר מצא בקבצי מערכת-ההפעלה iOS 5 מצב לצילום תמונות פנורמה ללא כל עזרה של אפליקציה חיצונית, אשר נמצא "רדום" במערכת-ההפעלה.

המפתח אף שחרר לסידיה, חנות האפליקציות למכשירים פרוצים, תוסף המאפשר את מצב הפנורמה, שלאחר התקנתו מתווספת האפשרות "פנורמה" במסך הגדרות המצלמה. צילום תמונות הפנורמה נעשה בתנועה אחת של המצלמה ולא באמצעות סדרת תמונות וזהה לאופן בו מיושם מצב צילום תמונות הפנורמה בגרסת אנדרואיד 4.0 (Ice Cream Sandwich). נראה כי באפל בחרו לא לאפשר את מצב הצילום החדש מכיוון שהתמונות המתקבלות באיכות נמוכה יחסית, ייתכן כי בחברה מתכוונים להשיק את האפשרות החדשה רק כאשר התוצאות יהיו משביעות רצון.

אם ברשותכם מכשיר פרוץ בעל גרסת iOS 5 על-מנת להפעיל את מצב הפנורמה כנסו לסידיה והורידו את התוסף Firebreak. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.