חברת Panasonic מציגה לנו את המצלמה הראשונה המסוגלת להקליט וידאו AVCHD lite מדגם DMC-ZS3 (או TZ27 באירופה). למצלמה עוד כמה פיצ'רים מרשימים בתחום השמע והוידאו כגון: קצב דגימת סאונד של 48kHz ויצירת קובץ קול באייכות Dolby Digital Stereo, פונקציה לסינון רעשי רקע ומצב צילום וידאו אוטמטי מתוחכם.

המצלמה מצויידת בחיישן 12MP ומסך תצוגה3.0" ברזולוצייה גבוהה (460K dots), זום אופטי X12 (מקביל ל 25-300 מ"מ בפורמט 35 מ"מ) ומייצב תמונה אופטי (O.I.S).

מנגנון Face Recognition משופר מאוד עם פונקצייה לזיהוי פרצופים (עד 6 פרצופים). אם דמות מסויימת תצולם מספר פעמים תזהה זאת המצלמה ותגיד לך לשמור את הפנים. לפנים אלו תוכלו להוסיף שם, גיל או כל פרט אחר וכאשר יופיע הפרצוף שוב במסך, המצלמה תזהה אותו ותופיע חלונית עם פרטי הדמות. אם רשמתם במצלמה פרצוף של ילד מתחת לגיל 3 (וגם הוספתם את גילו לפרטים), תעבור המצלמה למצב צילום BABY ברגע הזיהוי. תוכלו גם לצפות במצלמה לפי פרצוף נבחר.

עוד נתונים טכניים:
רגישות עד 6400 ISO, זום דגיטלי X4, כ 28 מצבי צילום קבועים, צילום בפורמט 3:2, 4:3 ו 16:9, חיבורים: USB 2.0, mini HDMI, תמיכה בכרטיסי SD/SDHC ו MMC (תמונה בלבד), סוללה ייעודית ומשקל: 206 גר'.

dmc-tz7-k2

המצלמה תהיה זמינה בצבעי כסף, שחור או חום החל מחודש אפריל הקרוב. (מקור)