במסגרת תערוכת CES 2014 המתקיימת בלאס ווגאס חשפה חברת פנסוניק דגם חדש של מחשב הלוח (טאבלט) מדגם FZ-M1 אשר מצטרף לסדרת ה-Toughpad.
ה-M1 הינו טאבלט מוקשח דק וקל משקל (כ – 0.5 ק"ג) הראשון מסוגו אשר מבוסס מערכת הפעלה Windows 8.1 (יכולת שינמוך ל – Windows 7), מסך מגע בגודל 7 אינץ ועוצמת הארה גבוהה אשר מאפשרת קריאה באור שמש ישירה, מסך Multi Touch (10 נקודות) כולל יכולת עם כפפות. המעבד הינו מהדור הרביעי של אינטל שהוכרז לאחרונה Intel Core i5 vPro 4th Generation – Haswell . זיכרון RAM בנפח של 8GB ודיסק קשיח בטכנולוגית SSD בנפח של 128-256GB. ל- M1 יש סוללה אשר מספקת כ-8 שעות עבודה עם אפשרות החלפה על ידי המשתמש או לחילופין סוללה רחבה המספקת כ-16 שעות עבודה.
ה – M1 עומד בתנאי סביבה צבאיים מחמירים (MIL-STD-810G) ובהם נפילות, הרעדות, טמפרטורות קיצון וכן בעל עמידות גבוהה למים ולאבק (IP65). קיימים מגוון ממשקים ובהם: USB 3.0 (מובנה), GPS, קורא ברקוד, תקשורת טורית, Ethernet וקורא כרטיסים (SD ו- Smart Card).
כמו כן מגוון ממשקי תקשורת אלחוטית: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, RFID ואופציה למודם סלולרי דור רביעי (LTE).
באותו אירוע הציגה פנסוניק גם את ה- Toughpad UT-MB5 המבוסס על מערכת הפעלה Windows 8.1 והינו בעל צג בגודל 20 אינץ ורזולוציה 4K.
"סדרת ה-ToughPad מהווה חלק ממשפחת ה- ToughBook רבת המוניטין של פנסוניק הכוללת מגוון רחב של מחשבים ניידים ברמות הקשחה שונות לשימושים תעשייתיים וצבאיים. חברת CTI פתרונות בינלאומיים משווקת בישראל את כלל מחשבי פנסוניק ממשפחת ה- ToughBook ובהם גם את סדרת הטאבלטים החדשה", אומר אהוד (אודי) קאוף, סגן נשיא בחברת CTI פתרונות בינלאומיים.

קרא עוד:  אפל מתכננת ריענון לסדרת מחשבי ה-MacBook, כולל דגם עם מסך 16 אינץ'

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.