הפאלם Pixi הוכרז רשמית ולא במקרה הוא נראה לכם מוכר. את המכשיר ראינו לראשונה בשם Eos בעבר, אך לא היה מידע ממשי עליו כה. הוא יהיה אחד ממכשירי פאלם הקטנים ביותר שיצאו ואיך לא, הוא גם יכלול את מערכת ההפעלה החדישה של פאלם, מערכת ה- webOS כאשר הוא המכשיר השני שיריץ את מערכת זו לאחר הפאלם Pre.

ה- Pixi הוא אחד ממכשירי העסקים הקטנים ביותר המיועד לפלח השוק הנמוך שמחפש מכשיר עסקי או ללקוחות העסקיים שמחפשים מכשיר זול שלא בשיא הטכנולוגיה. המכשיר בעובי של 10.85 מ"מ בלבד ומשקל של 99.5 גרם, מה שהופך אותו לקטן יותר מה-E71.  למרבה הצער לא תמצאו במכשיר קישורית Wi-Fi אך כן רכיב GPS, המצטרף למעבד ה-Qualcomm MSM7627 בפלטפורמה חדשה (כך שאין עוד מידע על הביצועים שלו). מפרטו של המכשיר כולל בין היתר מצלמת 2MP עם נורת LED כפלאש וללא פוקוס אוטומטי, זכרון בנפח 8GB שאמור להספיק לכם (בהדלפה הראשונית עמד על 4GB בלבד), מקלדת QWERTY מלאה ובדיוק כמו הפאלם Pre, מסך מגע המשלולב במקדלת. המסך מגיע בתצורת capacitive בגודל מוזר שלא תראו כל יום 2.63 אינץ' כאשר הרזולוציה היא 320X400. בצד התוכנתי ישווק ה- Pixi ביחד אפליקציית פייסבוק, אינטגרציה עם יאהו ולינקדין כך שתישארו מחוברים לכל מה שתזדקקו לו.

את המכשיר נוכל לראות על מדפי רשת Sprint בתקופת החגים (לא היהודים) אך בגרסת CDMA כאשר אנו מקויים שבהמשך תיצא גרסת GSM. דיי חבל שפאלם מתחברת יותר אל רשת ה- CDMA ובכך משאירה מדינות רבות ללא אפשרות להשקת המכשיר, דבר הפוגע במכירות של פאלם ואף בלקוחות עצמם שאינם יכולים לרכוש את המכשיר ולהתאימו לרשת. מחירו צפוי לעמוד בין 150 לבין 100 דולר ברשת Sprint. (מקור)

palmpixi2