לכבוד חגיגות ה-35 שנה לפק-מן Bandai-Namco ו-Hipster Whale משחררות טיזר ראשון למשחק Pac-Man 256 אשר מבוסס על תקלה ממנה סבל המשחק.

פק-מן (Pac-Man), אחד מהמשחקים המפורסמים ביותר בעולם, הושק לראשונה במאי 1980 והחודש העיגול הצהבהב עם התיאבון לרוחות חוגג 35 ומעבר לעובדה שהוא מככב בסרט באורך מלא אנו צפויים לקבל משחק פק-מן חדש לגמרי למכשירים ניידים שייקרא Pac-Man 256, מעין קריצה עצמית על תקלת שלב 256 או שלב 'המסך המפוצל' שהיא אחת מהתקלות הידועות בעולם הגיימינג: בגרסת אולמות משחקי הארקייד של פק-מן, כאשר השחקן הגיע לשלב 256, בעקבות תקלה, חציו הימני של המסך הוצג בצורה משובשת ומנע משחקנים להמשיך את המשחק באופן תקין. תקלה זו היא הבסיס למשחק הפק-מן החדש שמפותח בשיתוף פעולה עם Hipster Whale, החברה הצעירה שאחראית על Crossy Road, הלהיט הנייד התורן.

המסך שואב לא מעט אלמנטים מ-Crossy Road, הן בעיצוב הפיקסלי בזווית איזומטרית והן ממכניקת המשחק, בו על השחקן לנווט במבוך, להתחמק מרוחות ולהימנע ממגע עם 'התקלה' שעולה מתחתית המסך. Pac-Mac 256 צפוי לצאת בקיץ ויהיה זמין להורדה בחינם.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.