הבאזז טרם השקתו הרשמית עשה את שלו: 48 שעות לאחר שהכריזה על אחד המכשירים המסקרנים של השנה, OnePlus 2, מדווחת היצרנית הסינית הצעירה כי מספר המשתמשים הממתינים להזמנה לרכישת המכשיר החדש חצה רף מיליון היחידות.

באתר הייעודי אותו פתחה לשם כך, נכון לעת כתיבת שורות אלו 1,220,722 לקוחות פוטנציאלים כבר נרשמו להזמנה של המכשיר החדש, כאשר המספר גדל מדי רגע נתון.

למרות כי מדובר בנתון מכובד לכל הדעות, חשוב לזכור כי אין זה אומר שמעל למיליון משתמשים ירכשו את המכשיר החדש, אלא זהו שריון אפשרות לרכישה לקבלת הזמנה. יחד עם זאת, OnePlus דיווחה לפני מספר חודשים על מכירות של כמיליון וחצי מכשירים בפועל, כך שסביר כי לאור ההצלחה של הדגם הקודם, הדגם החדש ימכור כמות גדולה עוד יותר.

למי שפספס את ההייפ סביב "קוטל סמארטפוני הדגל", מדובר במכשיר בעל מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD 1080p עם פאנל LCD איכותי המספק ניגודיות גבוהה יותר וכן חסכוני בחשמל. תחת מכסה המנוע ניתן למצוא את מערכת העל-שבב Snapdragon 810 בגרסתו המתוקנת כך שאינה תתחמם לטענת החברה, הכוללת מעבד מתומן ליבות במהירות מקסימלית של 1.8 ג'יגה הרץ לצד זיכרון עבודה בנפח 3 או 4 ג'יגה-בייט בהתאם לקיבולת המכשיר.

גרסת ה-64 תימכר במחיר של 389 דולרים, בעוד גרסת ה-16 שמכילה זיכרון עבודה של 3 ג'יגה, תופץ בשלב מאוחר יותר בתג מחיר של 329 דולרים.

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.