זהו, פרויקט הקיקסטרטר Ouya מגיע לקו הסיום, והיא בדרך ללמעלה מ-60 אלף משקיעים. מלבד זאת, מי שחשק בקונסולה ולא הספיק להיות בין המאושרים הראשונים, יוכל לרכוש אותה ישירות מאתר Ouya.tv תמורת $99.99 בלבד ועוד $49.99 לבקר משחק נוסף והיא מיועדת להגיע לחנויות בארה”ב ואנגליה כבר ב-4 ליוני.

זוהי הקונסולה ללא ספק הזולה ביותר שיש כיום אשר יכולה לחולל מהפך בתחום הקונסולות להמונים. היא מציעה אלפי משחקי אנדרואיד ועוד משחקים שפותחו והותאמו במיוחד בשבילה. יש לה ממשק מותאם עם חנות אפליקציות (נוסף על הפליי סטור), היא תומכת בסטרימינג וניגון וידאו ב-HD, ובקר המשחק כולל משטח מגע לשליטה קלה במערכת. הצוות של OUYA עמל להביא מספר כותרים פופולרים כמו Final Fantasy III ו-Human Element וכן שיתופי פעולה עם OnLive, שירות הגיימינג און ליין למשחקים ברשת וגם XBMC, יישום מדיה סנטר עשיר.

הקונסולה משתמשת במעבד ה-Tegra 3 התומך ברזולוציית Full HD, זיכרון RAM בנפח 1GB, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 8GB, כניסת רשת, כניסת USB 2.0, יציאת HDMI וכמובן קישוריות בלוטות' ו-WiFi.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.