חברת Ouya, מפתחת קונסולת מימון ההמונים המוכרת הכריזה על תוכנית חדשה וכוונה לאפשר ליצרניות חומרה שונות להפעיל את המשחקים שבחנות על מגוון מכשירים שונים ולא רק על הקונסולה.

Ouya Everywhere היא פלטפורמה חדשה שתוטמע בקרוב בטלוויזיות חכמות (Smart TV), ממרים (Set-top box) ובהתקנים שונים שתאפשר למשתמשים לשחק במשחקים גם אם אין ברשותם את קונסולת Ouya.

כיום חנות המשחקים של החברה כוללת מאות משחקים (600 פלוס) שחלקם בחינם וחלקם בתשלום, אשר פותחו על ידי הקהילה וחלקם גם הגיעו מאולפנים גדולים, אולם עד כה נדרש היה לרכוש את הקונסולה כדי לשחק. החברה תמשיך במקביל לפתח את הקונסולה כאשר בקרוב אנו צפויים לראות את דור ההמשך: “תמיד תהיה חומרה של Ouya” אמר נציג החברה ל-Engadget.

כזכור, קונסולת Ouya החלה את דרכה כפרויקט קיקסטרטר והציעה פתרון זול למשחקים בעבור $99 בלבד. הקונסולה רצה על גרסה מותאמת של מערכת האנדרואיד עם משחקים יעודיים ללא גישה לחנות ה-Google Play ובדור הראשון היא התבססה על שבב ה-Tegra 3. עוד על הקונסולה בסקירה הלא מאוד חיובית שלנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.