אם אתם קוראים את זה וודאי כבר שמתם לב: האתר עבר שינוי משמעותי בסוף השבוע האחרון. במשך שלושת החודשים האחרונים רקחנו, עיצבנו, התעצבנו וגם נשארנו ערים עד השעות הקטנות כדי להפוך את האתר להרבה יותר נוח ונגיש עבורכם. או בקיצור: החלפנו עיצוב.

TGspot v4 (כן, זו הפעם הרביעית מאז 2007) הוא אתר עם המון תוכן ולמרות שאנחנו חושבים שתוכן מקורי הוא לפני הכל, יש גם צורך להבליט ולהציג אותו לגולש כדי שיגיע אליו הכי מהר שאפשר. כך העיצוב החדש מימש את החזון שלנו: החל מחלוקה יותר טובה של דף הבית, גישה מהירה לפי נושאים שמעניינים אתכם, גישה לתגיות הפופולריות ומעבר מהיר על כל התוכן הכי חדש – כל זאת בהצצה בדף אחד.

מלבד זאת, אחד הדברים שגרם לנו לעשות את השינוי הוא כדי לשפר את חווית הגלישה במובייל. כמחצית מגולשי האתר מגיעים דרך המובייל, מה שבעבר היה נחשב רק לחלק קטן מהגולשים, היום זהו אופן הגלישה המועדף עליכם ואת זה רצינו להדגיש בשינוי הגדול. זה והעובדה כי העיצוב השולחני הקודם לא היה דומה לעיצוב במובייל וכעת האתר רספונסיבי באופן מלא, כלומר בין אם אתם בטאבלט, בנייד או במחשב – האתר ייראה אותו הדבר בדיוק. וזה משהו חשוב בתקופה הזו.

גישה לתגיות הפופולריות ומעבר מהיר על כל התוכן

יצרנו עמוד וידאו חדש המרכז את הסרטונים הרבים שלנו, הדגשנו וחילקנו את קטגוריית הביקורות שלנו, קטגוריה שאולי נחשבת לבין הגדולות בארץ עם למעלה מ-500 סקירות שונות, שיפרנו את מנגנון החיפוש המציג תוצאות חיות בלי לעבור דף (נסו בעצמכם), הוספנו קוביית כתב המספרת במספר מילים אודות מי שכתב את הכתבה שאותה אתם קוראים ועוד.

קרא עוד:  ירידת מחיר: מזרים המדיה Mi Box S ב-56.99 דולרים (עדכון)

כן, אנו מודעים לעובדה שחלק מהגולשים לא אוהבים שינויים. אנו יודעים שלשינויים צריך להתרגל, גם אנחנו צריכים ועד כמה שהתאמצנו, אנו בטוחים כי ישנם עוד באגים קטנים שדורשים תיקון. אבל האתר כל הזמן בתנועה, גם אם אתם לא מרגישים, תמיד נעשים שינויים מאחורי הקלעים כדי שחווית הגלישה שלכם תהיה הכי טובה שאנחנו מסוגלים לספק.

אנו מקווים כי תפיקו את המירב מהשינוי.

מנגנון החיפוש המציג תוצאות חיות בלי לעבור דף
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.