אוקיטל (Oukitel) תשיק בסוף החודש עוד מכשיר בסדרת ה-K6000 שלה, והפעם מדובר ב-K6000 Plus שהוא מעין ממשיך הקו של ה-Pro אך אמור להיות קצת יותר מעוצב וקצת יותר עדין למרות שהסוללה בו תהיה מעט גדולה יותר, 6,080 מילי-אמפר/שעה לעומת 6,000 מילי-אמפר/שעה במכשיר הקודם.

כמו כן יתמוך הטלפון החדש בהטענה מהירה שתאפשר, באמצעות מטען ה-2 אמפר/12 וולט עמו הוא יגיע בחבילה, הטענה מלאה מ-0% ל-100% תוך שעה וארבעים דקות בלבד. החברה גם אומרת שהתוכנה החדשה ששולבה בטלפון אמורה להוציא ממנו הרבה יותר זמן עבודה מאשר מה שניתן לשער מהגידול היחסית קטם בסוללה שלו.

בינתיים אין עדיין פרטים מלאים על המכשיר החדש, אבל ממה שידוע הוא יגיע עם מערכת על שבב MT6750 מתומנת הליבות של מדיה-טק (MediaTek), שחיישן טביעות האצבע ישולב בכפתור הבית של המכשיר במקום בכפתור ייעודי בגב, ושהוא יגיע עם אנדרואיד נוגט ישירות מהקופסה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.