אוקיטל (Oukitel) מצטרפת לרשימה ההולכת ומתארכת של חברות שמתכוונות להשיק בחודשים הקרובים מאוד מכשירי Mix 2. החברה הודיעה באופן רשמי כי היא תשיק את המכשיר שלה במהלך החודש הבא, והיא כבר סיפקה פרטים חלקיים לגבי המכשיר שלה.

וכדי שלא יהיה ספק מתייחסת החברה באופן ישיר ל-Xiaomi Mi Max 2. לפי אוקיטל המכשיר שלה יראה כמו תאום של המכשיר של שאומי, עם יחס מסך לגוף של יותר מ-80%, ועם מצלמה ומבזק בפס פלסטיק בחלק התחתון של הגוף, בדיוק כמו ב-Mix 2 'המקורי'. עם זאת החברה טוענת שה-Mix 2 שלה נראה קצת ארוך וצר יותר.

אוקיטל לא מספקת פרטים על המסך עצמו, אבל ככל הנראה, אם הוא נראה ארוך יותר, מדובר גם כן במסך 5.99 אינץ', השאלה באיזו רזולוציה. מה שכן המכשיר יגיע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, וזו הפעם הראשונה שהחברה מציעה נפח כזה של זיכרון עבודה, ועם 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

מעבר לכך הוא יגיע עם סוללה שתהיה גדולה מזו של המכשיר של שאומי, ואוקיטל הרי ידועה בשוק בעיקר בזכות הסוללות הגדולות שלה. המחיר יהיה 299.99 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.