אפליקציית הניווט בתחבורה ציבורית Moovit משתפת לראשונה פעולה עם חברת גו – טו, חברת הטכנולוגיה מקבוצת CAR2GO במסגרתה תציג למשתמשיה על גבי אפליקציית הניווט את כל פתרונות התחבורה השיתופית שמציעה CAR2GO ברחבי הארץ.

בתוך כך, פתרונות לנסיעות קצרות בתוך העיר באמצעות מיזם אוטותל בת"א, ומיזם הרכב החשמלי השיתופי בחיפה ובנתניה. (במודל זה ניתן להזמין כל רכב הנמצא בחניות הייעודיות, ויסומן על גבי אפליקציית Moovit ולסיים את הנסיעה בכל אחת מהחניות הייעודיות הפרוסות ברחבי העיר. התשלום מחושב לפי דקות הנסיעה בלבד).

שירות לנסיעות בינוניות וארוכות בתוך העיר ומחוצה לה, בת"א, ר"ג, גבעתיים, הרצליה, רעננה, ראשל"צ, וירושלים. (במודל זה ניתן להזמין רכב דרך אפליקציית Moovit מכל חנייה ייעודית. (הנסיעה מסתיימת באותה החנייה והתשלום מחושב לפי זמן ומרחק).

וכן ניתן לשריין ולהזמין מראש את האופניים השיתופיים של מובייק הפרוסים ברחבי ת"א וברמת גן.

אז איך זה עובד?

נכנסים לאפליקציה של Moovit, רואים את פריסת הרכבים והאופניים וניתן להזמין כל אחד מהשירותים ע"י לחיצה על השירות הרלוונטי במפה המקושר לממשק ההזמנות.

קארן שיף סמנכ"לית השיווק של CAR2GO ציינה כי, "מיזם הרכב השיתופי של CAR2GO ומיזם האופניים השיתופים של מובייק הינם חלק בלתי נפרד ממארג התחבורה העירוני, המהווה אלטרנטיבה ירוקה וזולה לנוע בקלות וביעילות מנקודה לנקודה. אפליקציית Moovit תציג לראשונה למשתמשים תמונה כוללת של מפת התחבורה השיתופית בעיר על מגוון אפשרויותיה. מדובר בכלי נוסף שצפוי לעודד ולחנך את הציבור לשימוש בתחבורה שיתופית".

קרא עוד:  מדריך: לא מקבלים התראות בטלפון? כך תטפלו בזה לתמיד

יובב מידד, Chief Growth Officer  ב- Moovit, ציין כי, "חלפו הימים בהם הדרך היחידה שלך לחצות את העיר הייתה לתפוס אוטובוס או מונית. עכשיו, באמצעות Moovit, אתה יכול לקפוץ על אופניים או קורקינט חשמלי ולהפוך את הנסיעה שלך לאישית וייחודית.

הודעה לעיתונות

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.