חברת פרטנר מפעילת אורנג’ בישראל הודיעה על הרחבת חבילת הגלישה ללקוחותיה בעלי מכשירים התומכים בטכנולוגיית הדור הרביעי לנפח של 10 ג’יגה-בייט בחודש. במסגרת המהלך, המיועד ללקוחות הקיימים ולקוחות חדשים, ניתן יהיה לנצל את החבילה המוגדלת עד אחרי תקופת החגים, לא משנה מהו נפח החבילה שברשות הלקוח.

אורנג’, פלאפון וסלקום כבר החלו להפעיל את רשת הדור הרביעי ללקוחות החברה, אולם בשל מגבלת רוחב הפס שהקציב משרד התקשורת, הם אינם מסוגלים לספק את המהירות המצופה.

פרטנר וסלקום הן היחידות בעלות רישיון לתדר ה-1,800 מגה-הרץ שנדרש לשם הפעלת הרשת, ואילו לרשת פלאפון, אשר לא הייתה בעלת תדר זה, הוקצה רישיון זמני. במשרד התקשורת אישרו להפעיל את רשת הדור הרביעי באופן מיידי עד אשר יפורסמו הזוכים במכרז התדרים שיסתיים בחודש נובמבר, זאת בתנאי שלא יגבו תשלום נוסף על השירות.

עוד בנושא

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.