איך מקרינים סרט / מצגת / פורנו על קיר שלם בלי צורך במסך? עם מקרן כמובן. אבל אף אחד לא שמח להסתובב עם אחד כזה גדול. ל-Optoma הפתרון עם מקרן כיס קטן מימדים המסוגל להציג תמונה עד גודל של 60 אינצ'. הוא מגיע עם כניסת AV שתוכלו לחבר למחשב הנייד, לסלולרי או לנגן MP4. ימכר בארץ תמורת 2190 ש"ח.

עדכון: סיקור מקרן כיס Optoma PK101

מתוך ההודעה לעיתונות
PICO – המקרן הזעיר בעולם מתוצרת Optoma: מקרן ה- Pico מרגש בזכות השילוב בין מזעריות גודלו ובין יכולתו להפיק תמונת מסך גדולה ואיכותית.  ה-Pico יאפשר למשתמש להציג תמונה בגודל של עד60"  בכול מקום ובכול זמן, בזכות יכולתו להתחבר למכשירי המדיה הניידים- אישיים: נגני מוזיקה, טלפונים סלולאריים, iPod, מצלמות ועוד.

ה- PICO יהווה מתנה מושלמת לבני הנוער שמעוניינים לצפות ולשתף בתכנים מהסלולארי שלהם אחרים, לאנשי עסקים ומרצים שמעוניינים להציג את המצגת שלהם בפגישות השונות מבלי להיות תלויים במקרן שנמצא במקום ועוד.

ה- PICO שוקל כ-115 גרם וגודלו כגודל טלפון סלולארי.

את ה-Pico ניתן להשיג בחנות SG ובחנויות האלקטרוניקה המובילות.

מחיר מומלץ לצרכן 2190 .

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.