הכרזה על גירסה חדשה של מערכת ההפעלה הסלולארית אנדרואיד היא תמיד אירוע שמח, אך כאשר יורד ענן האבק מתגלה תופעה אשר אני מכנה "חרדת העדכון" בהם לוקים משתמשים רבים של מכשירי אנדרואיד של היצרניות השונות אשר נמצאים בחוסר וודאות בנוגע להגעת העדכון אל המכשיר שלהם.

אז אחרי שפרסמנו את הרשימה המלאה (נכון להיום), השבוע היה זה תורם של בעלי ה-LG 2x והאופטימוס 2x אשר בעקבות ניסוח מעורפל בעמוד הפייסבוק הרשמי של חברת LG גרם לכך שמשתמשים רבים ובלוגי טכנולוגיה השונים הסיקו ממנו כי החברה אינה מתכוונת לעדכן את המכשיר כפול הליבה הראשון ל-ICS.
התגובה מצד המשתמשים המאוכזבים לא איחרה להגיע ואלו הציפו את עמוד הפייסבוק של LG בתלונות בנוגע למדיניות העדכון שלה, בנוסף לכך החברה הוסיפה חטא על פשע ולא טרחה לבטל את השמועה עד עכשיו – החברה פרסה בעמוד הפייסבוק שלה כי השמועות אודות העדכון אינם נכונות וכי החברה תעדכן את והאופטימוס 2x ומכשירים נוספים של החברה.החברה טרם סיפקה תאריכים ומדווחת כי היא תתן למשתמשים פרטים נוספים ברגע שגוגל תשחרר את העדכון.(מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.