אופו (Oppo) עומדת להציג במסגרת תערוכת הסלולר MWC 2019 שתיערך בחודש פברואר הקרוב בברצלונה את הגרסה שלה למכשיר טלפון חכם בעל מסך מתקפל, כך לפי מנהל המוצר צ׳אק וואנג (Chuck Wang) שהתראיין לאתר הטכנולוגיה הגרמני Tweakers. בכך מצטרפת אופו ליצרניות נוספות כגון סמסונג (Samsung), שאומי (Xiaomi), וואווי (Huawei) ו-LG הצפויות אף הן להשיק מכשירי טלפון מתקפלים במהלך השנה הבאה.

עוד במסגרת הראיון, חשף צ׳אק כי אופו תשיק באירופה את מכשיר הטלפון הראשון שלה התומך בחיבור לרשתות סלולר מהדור החמישי במהלך המחצית הראשונה של השנה הבאה, אם כי לא ברור בדיוק באיזה סדרת מכשירים תשולב. כמו כן, צפויה אופו להשיק גם מכשיר בעל מצלמה המשולבת בתוך חיתוך עגול בפינת המכשיר, ממש כמו דגם ה-Nova 4 של וואווי. אולם דווקא תכונה זו תשולב במכשירי אופו בשנת 2020, הרבה אחרי כמה מהמתחרות.

שאלה אחת שנותרה עדיין ללא מענה היא האם כל מכשירי הטלפון המתקפלים שנראה במהלך שנת 2019 יהיה דגמים יקרים מאוד בתפוצה מוגבלת, המיועדים לכמות קטנה של מאמצים מוקדמים, או שלפחות חלקם יוצעו במחירים הקרובים לאלו של מכשירי הדגל הנוכחיים, ובכמות שתאפשר לפחות לרוב הלקוחות המעוניינים בכך לרכוש אותם.