מלבד ההכרזה אמש על מכשיר הדגל שלה, ה-Find X2 Pro, הציגה אופו (Oppo) גם שעון חכם ראשון מתוצאתה הנראה דומה מאוד לשעון המצליח בשוק, ה-Apple Watch.

השעון המכונה בפשטות Oppo Watch, זכה למראה כמעט זהה לשעון של אפל (Apple). החל מהמסך המלבני, המסגרת המתכתית הקמורה לצדדים, ממשק המשתמש בצבעים הכהים בסגנון של WatchOS ואפילו הרצועות והחיבור שלהן לשעון נראה דומה באופן מובהק מידי לזה של אפל.

Oppo Watch מגיע בשתי תצורות: מסך בגודל 1.91 אינץ' או 1.6 אינץ'. בשני המקרים מדובר בפנאל AMOLED איכותי מאוד עם מסגרת דקיקה וזוג כפתורים הממוקמים בדופן במסגרת האלומיניום. הוא מסוגל לפעול עצמאית עם שימוש ב-eSIM ברשתות תומכות או בחיבור WiFi וקישור לשעון חכם בבולטות'.

השעון מבוסס על ממשק ייעודי שפיתחה החברה, ה-ColorOS Watch. אמנם הוא מבוסס על מערכת האנדרואיד (Android) אבל הוא ללא גישה לחנות אפליקציות. כן אפשר למצוא בו את הדברים המוכרים כמו מעקב אחר פעילות ספורט כולל מדידת דופק, עמידה בצלילה עד לעומק 50 מטר, ניגון ושליטה במוזיקה, קבלת התראות מהטלפון ועוד.

Oppo Watch משתמש בשבב Snapdragon Wear 2500 עם זיכרון אחסון של 8 גיגה-בייט. יש לו GPS מובנה כמו גם NFC והסוללה שבתוכו מספיקה לעד 40 שעות בשימוש רגיל ובמצב סופר-חסכון היא מסוגלת לספק עד 21 ימי שימוש. יש גם תמיכה בטכנולוגיית הטעינה המהירה VOOC של החברה, המבטיחה טעינה של 50% סוללה בתוך 17 דקות בלבד.

לעת עתה, השעון מתוכנן להשקה בסין כאשר מחירו יוקרתי לא פחות: כ-215 דולרים לגרסת ה-41 מ"מ או כ-290 דולרים ל-46 מ"מ.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.