אופו (Oppo) נמצאת בתקופה של הכרזות והשקות. הטלפון החדש, בערך, שמצטרף לפורטפוליו שלה הוא Oppo A9x עליו הכריזה באופן רשמי בסוף השבוע. למה בערך? כי מדובר בשדרוג קל של Oppo A9 לפיה כחודש לערך.

כמו ה-A9 יביא A9x לשולחן מסך 6.53 אינץ' ברזולוציית +FHD, את המערכת על שבב Helio P70 של מדיה-טק (MediaTek) ו-6/128 גיגה-בייט זיכרון. הוא גם יגיע עם מצלמת 16 מגה-פיקסל לצילומי סלפי, והוא יריץ את אנדרואיד 9 מהקופסה שמעליו הממשק הקנייני ColorOS 6.

אז מה חדש? למעשה שני דברים בלבד, אחד מהם משמעותי יותר מהשני, והוא החלפת המצלמה הראשית מאחור, ועכשיו החיישן שלה הוקפץ מ-16 ל-48 מגה-פיקסל – מצלמת העומק המשנית נותרה עם חיישן 2 מגה-פיקסל. גם בהיבט של הסוללה יש שינוי, אבל לא בנפח העבודה שנותר 4,020 מילי-אמפר/שעה, אלא בתוספת תמיכה בטכנולוגיית הטעינה המהירה הקניינית של החברה VOOC 3.0.

המחיר של Oppo A9x, החל מיום שלישי הקרוב בסין, יהיה כ-289 דולרים וזה כ-20 דולרים יותר לעומת ה-A9 המקורי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.