כחודשיים לאחר שהכריזה על Reno3 Pro בסין, חושפת היצרנית אופו (Oppo) את המהדורה הגלובלית של המכשיר המיועדת לשיווק באירופה. מבחינה חיצונית מדובר בדגם שזהה כמעט לחלוטין למקורי, אולם ברמת המפרט נרשמים דווקא מספר שינויים משמעותיים.

תחילה למה שלא השתנה. המעבד הוא Helio P95 של מדיה-טק (Mediatek) שמלווה ב-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128/256 גיגה-בייט זיכרון לאחסון קבצים. מסך ה-AMOLED בגודל 6.5 אינץ', והוא מציע ברזולוציית Full HD ביחס היבט של 20:9 ועם סורק טביעות אצבע המוטמע בתצוגה. זו המצלמות מקדימה הן מהצמד האיכותי ביותר שניתן למצוא בשוק: חיישן ראשי בגודל 44 מגה-פיקסל ולצידו חיישן עומק. שתי העדשות מסתתרות בתוך חריר מינימלי בפינה השמאלית העליונה של המסך.

Oppo Reno3 Pro announced with 44MP dual selfie camera

אז מכ כן שונה? בעוד ש-Reno3 Pro לשוק הסיני צויד במודם התומך בחיבור לרשתות דור חמישי, הדגם הבינלאומי מסתפק בקישוריות דור רביעי בלבד. עבור רוב הלקוחות לא מדובר כמובן בחיסרון גדול, שכן ברוב חלקי אירופה חיבורי דור חמישי הם עדיין עניין נדיר למדי. מצד שני, מערך הצילום האחורי שודרג ונהנה כעת מעדשה ראשית המצוידת בחיישן באבחנה של 64 מגה-פיקסל. לצידו יש שלוש מצלמות מוספות: 13 מגה-פיקסל לצילומי תקריב עם זום אופטי 2x, עדשת זווית רחבה עם חיישן 8 מגה-פיקסל, וחיישן עומק.

הסוללה של Reno3 Pro היא בקיבולת 4,025 מילי-אמפר/שעה, והמכשיר תומך בטעינה מהירה בהספק של עד 30 וואט. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 10, עם ממשק ColorOS בגרסתו האחרונה.

Reno3 Pro יגיע למדפי החנויות בתחילת החודש הבא, במחירים המתחילים ב-415 דולרים.