האם אופו (Oppo) תמשיך להיות אחת מהחברות שמזעזעות את השוק כל פעם מחדש בשנה האחרונה? לפי דיווחים Oppo R17, המכשיר הבא של החברה, יגיע עם לא פחות מ-10 גיגה-בייט זיכרון עבודה. למרות שאין לכך אישור רשמי, לאור טיזר שהופיע בתוכנית טלוויזיה בסין, ככל הנראה זו תהיה כמות הזיכרון בה תצויד גרסת ה-Pro של המכשיר.

עדיין לא ממש ידוע מתי אופו מתכוונת לשלוח את R17 על גרסאותיו לשוק, אבל המכשיר כבר עבר במשרדי TENNA, ומשם כמובן התמונות וחלק מהפרטים הגיעו לרשת. הפרטים הם על שני דגמים של המכשיר מה שמחזק את ההערכה שתהיה גם גרסת Pro של המכשיר.

לפי אותם פרטים זה יהיה מכשיר שמצויד במסך בגודל של 6.3 אינץ' ברזולוציית +FHD שיהיה בעובי של 7.9 מ"מ ויכלול בתוכו סוללה בנפח עבודה של 3,415 מילי-אמפר/שעה. לפי דיווח אחר המערכת על שבב תהיה Snapdragon 710.

לפחות לפי התמונות הראשוניות הללו ל-R17 לא אמורה להיות מגרעת, וגם לא כפתור זיהוי טביעות אצבע פיזי. זה אומר אחת משתי אפשרויות: חיישן מתחת למסך או וויתור והסתמכות על זיהוי פנים לפתיחה מנעילה כמו ב-Find X.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.