אופו (Oppo), כפי שהודיעה מראש, הכריזה אתמול בכנס GITEX בדובאי על התוספת החדשה למשפחת מכשירי ה-R7 שלה, R7s.

המכשיר החדש מצויד במסך AMOLED בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD שמעליה כיסוי זכוכית 2.5D. המערכת על שבב היא ה-Snapdragon 615 מתומנת הליבות של קוואלקום (Qualcomm) בה משולב גם השבב הגרפי Adreno 405. הוא מצויד ב-4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי. ניתן להרחיב את הזיכרון הזה בעוד 128 ג'יגה-בייט נוספים באמצעות כרטיס microSD.

המצלמה מאחור היא בגודל 13 מגה-פיקסל עם מיקוד-אוטומטי, והקדמית היא בגודל של 8 מגה-פיקסל. נפח העבודה של הסוללה הוא 3,070 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטכנולוגיית הטענה מהירה בשם VOCO שיכולה לספק שעתיים של זמן שיחה לאחר 5 דקות הטענה בלבד. לטענת החברה הטענה מלאה של הסוללה לוקחת פחות משעה.

מערכת ההפעלה של המכשיר היא אנדרואיד 5.1 שמעליה הממשק הקנייני של החברה ColorOS 2.1. עובי המכשיר 6.95 מ"מ ומשקלו 155 גרם.

המכשיר, שמחירו לא צוין, יתחיל להימכר בחודש הבא באוסטרליה ובמדינות מזרח אסיה. בדצמבר הוא יגיע למזרח התיכון ולצפון אפריקה בדצמבר. אז הוא גם יתחיל להיות זמין למכירה באירופה ובארצות הברית אבל רק דרך פלטפורמת המכירות של החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.