היצרנית הסינית Oppo, מי שאחראית על ה-Oppo N1 הרץ על CyanogenMod ובין היתר “חשודה” בקשר ישיר ליצור ה-OnePlus One מציגה היום את גרסת המיני N1 mini.

OPPO N1 mini (2)בדומה לאחיו הגדול, גם המיני החדש יכלול מצלמה מצלמה מסתובבת, אבל לדברי החברה מדובר במצלמה מהפכנית המצלמת ב-24 מגה פיקסל Ultra HD. ומה זה אומר? המצלמה במקור היא 13 מגה פיקסל, אך באמצעות מצב Ultra HD ניתן לצלם, לכאורה, ב-24 מגה פיקסל. האם זה אכן איכותי יותר ולא מדובר באינטרפולציה של החיישן הקיים, את זה נצטרך לבדוק כשהוא יושק.

מלבד זאת, ה-N1 mini יציע מסך 5 אינץ’ ברזולוציה של 720×1,280 פיקסלים, זאת במקום 5.9 אינץ' Full HD באחיו הגדול והוא ירוץ כשבקרביו מערכת על שבב מתומן ליבות, של מדיה-טק (MdiaTek) או Snapdragon 400 מרובע הליבות. מעבר לכך יהיה המכשיר מצויד בזיכרון RAM של 1 ג'יגה-בייט (או 2 ג'יגה-בייט בגרסת ה-Snapdragon). בצד האחסון הוא יציע 16 ג'יגה-בייט וחריץ הרחבה, וכמובן ירוץ על מערכת ההפעלה Android עם ממשק ה-Color OS וסוללת 2,140mAH.

מחירו המשוערך יעמוד על 2,699 יואן, שהם כ-1,500 שקלים כאשר הוא יושק בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.