אופו (Oppo) השיקה את החבר החדש במשפחת ה-F שלה. המכשיר החדש, Oppo F15, מציע מסך AMOLED בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD, בבהירות של 430 ניט ועם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. הוא זהה במאפיינים שלו ל-A91 אותו השיקה החברה לאחרונה בסין, ומבחינה חיצונית ועיצוב הוא יותר ממזכיר את P30 של המתחרה מבית וואווי (Huawei).

המכשיר מבוסס על המעבד Helio P70 של מדיה-טק (MediaTek) והוא מגיע עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה בנפח 4,025 מילי-אמפר/שעה תומכת בטעינה המהירה הקניינית של החברה, VOOC Flash Charge 3.0, ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9 שמעליה הממשק ColorOS של החברה עצמה.

למצלמת הסלפי יש חיישן 16 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0 ומאחור יש ארבע מצלמות במבנה אנכי וצמוד לצד שמאל של הגב. המצלמה הראשי מציעה חיישן 48 מגה-פיקסל עם מפתח נאה של f/1.79 לעומת f/2.25 של מצלמת הרוחב המצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל. מעבר לכך יש עוד 2 מצלמות עם חיישני 2 מגה-פיקסל, אחת מונו ואחת לצילומי דיוקן.

המחיר כ-280 דולרים, והוא יתחיל להימכר בפועל ב-24 בינואר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.