אופו (Oppo) ממשיכה לשחרר עוד ועוד טיזרים אודות מה שמצטייר כמכשיר המוביל שלה השנה, R15. החברה חשפה את הצבעים העתידיים של המכשיר, וכן עוד פרטים על המסך שלו שיהיה בהחלוט יוצא דופן ולו רק בגלל העובדה שמדובר במסך בגודל המאוד לא סטנדרטי של 6.28 אינץ'. מעבר לכך טוענת החברה שהמכשיר, שיגיע גם הוא עם מגרעת כזכור, יציע יחס היבט של 19:9 – רזולוציה של 2280×1080 פיקסלים – ויחס מסך לגוף שיהיה 90%, לא פחות. בנוסף הוסיפה החברה וסיפרה כי המכשיר יגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, וזה מספרים מרשימים גם בימינו, במיוחד אם מדובר במכשיר שבכל זאת ייועד לשוק הביניים.

הפרטים הנוספים שידועים כבר על המכשיר הם שהוא יהיה מצויד במערכת על שבב Helio P60 החדשה, שהוא ידיע עם מצלמו מאחור עם חיישנים בגודל 16 ו-5 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם מרשים של f/1.7 ו-f/2.2 בהתאמה, ושמצלמת הסלפי תהיה בגודל 20 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0. הסוללה תהיה בגודל של 3,450 מילי-אמפר/שעה והיא תתמוך בטכגנולוגיה טעינת מהירה שמכונה VOOC. הגב של המכשיר אמור להיות מצופה זכוכית בסגנון 2.5D והוא יהיה זמין בצבעים סגול, אדום ולבן.

מעבר לכך מתכננת החברה להשיק גם מודל שייקרא R15 Dream Mirror שהסוללה שלו תהיה מעט קטנה יותר, 3,400 מילי-אמפר/שעה, אבל המערכת על שבב כבר תהיה Snapdragon 660 והמצלמות מאחור יהיו משמעותיות יותר עם 20 ו-16 מגה-פיקסל. כמו כן הגב יהיה בעיצוב קרמי תלת ממדי או זכוכית, לבחירה, בצבעים שחור ואדום.

קרא עוד:  סמסונג השיקה את סדרת Galaxy Note 10 בישראל

שני המכשירים יגיעו עם אנדרואיד 8.1 מהקופסה שמעליהם הממשק של החברה, ColorOS 5.0.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.