שנתיים לאחר שחשפה את ה-Find X, אחד ממכשירי הטלפון הראשונים בשוק שהתהדרו במסך כמעט נטול מסגרת לחלוטין, מכריזה היצרנית אופו (Oppo) על ה-Find X2 Pro. הכוונה המקורית הייתה להזמין את מבקרי תערוכת הסלולר של ברצלונה לחגיגה של ממש לכבוד ההכרזה, אולם מאחר והתערוכה בוטלה השנה נאלצת אופו להסתפק בהודעה לעיתונות.

ל-Find X2 Pro מסך AMOLED בגודל 6.7 אינץ' קמור לצדדים עם קצב רענון מהיר של 120 הרץ ורזולוציית +WQHD. החברה טוענת כי השקיעה רבות בפיתוח מסך בעל עושר צבעים, בהירות וזוויות צפייה המתעלים על המתחרים, כמו גם בינה מלאכותית המקלה על הצפייה ושומרת על בריאות העיניים. אפילו קצב זיהוי המגע מהיר יותר, כך שלפי אופו השליטה באפליקציות מדויקת ונוחה יותר. החברה פיתחה גם חומרה ייעודית לשיפור איכות הצפייה בסרטונים, גם כאלו השמורים ברזולוציה וקצת תמונות איטיים יחסית. כמובן שחיישן טביעות האצבע מובנה בתוך התצוגה.

מערך הצילום כולל חיישן 48 מגה-פיקסל עם עדשת פריסקופ המאפשרת זום אופטי עד פי חמש, זום היברידי עד פי 10 וזום דיגיטלי עד פי 60. חיישן 48 מגה-פיקסל נוסף משמש לצילום תמונות איכותיות ללא זום או לצילום בשעות החשכה, וחיישן שלישי לצילום בזווית רחבה במיוחד של 120 מעלות. המצלמה הקדמית נמצאת בתוך קדח בפינת המסך עם חיישן 32 מגה-פיקסל.

יתר המפרט של Find X2 Pro כולל מעבד Snapdragon 865 של קוואלקום (Qualcomm) עם מודם חיבור לרשתות דור חמישי, 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה, 512 גיגה-בייט לאחסון קבצים וסוללה בנפח 4,260 מיליאמפר/שעה. המכשיר לא תומך בטעינה אלחוטית, אך ניתן להטענה מהירה במיוחד בחיבור קווי בהספק של 65 וואט. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 10, עם ממשק ColorOS 7.1.

ה-Find X2 Pro צפוי להגיע לחנויות באירופה בתחילת חודש מאי, וימכר תמורת 1,199 אירו. דגם מעט זול יותר, Find X2, יימכר תמורת 999 אירו, אך מגיע עם מערך צילום מעט פחות משוכלל (ללא עדשת פריסקופ ועם חיישן 12 מגה-פיקסל בלבד לזווית הרחבה), סוללת 4,200 מיליאמפר/שעה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים. בכל יתר הפרטים, הוא זהה לחלוטין לדגם הבכיר.