לצד מכשירי ה-Reno3, הכריזה אופו (Oppo) באופן רשמי גם על אוזניות נטולות חוטים TWS בשם Enco Free, המתהדרות בעיצוב ייחודי יחסית לקטגוריה – מעין שלב ביניים בין אוזניות ה"נשענות" על האוזן כדוגמת ה-AirPods המקוריות של אפל (Apple), וכריות סיליקון קטנות בקצותיהן. כך לטענת היצרנית ניתן לשלב בין נוחות שימוש, התאמה מושלמת למשתמש (באמצעות שלושה גדלים שונים לכריות הסיליקון) ובידוד רעשים.

באופו מדגישים גם את איכות הצליל הגבוהה, הודות לרכיבי צליל גדולים יחסית (13.4 מילימטרים) ועיצוב שפותח עבור איכות סטודיו. סינון רעשים ב- Enco Free מוצע רק בזמן שיחות קוליות, שאמורות להיות ברורות במיוחד הודות לשני מיקרופונים בכל אוזניה ומערכת אינטליגנציה מלאכותית לניקוי רעשי הרקע. אופו גם תתחרה בגוגל (Google) עם שירות תרגום בזמן אמת, אם כי סביר להניח כי לפחות בשלב הראשון יתמוך בתרגום מסינית ולסינית בלבד, בהתאם לקהל היעד העיקרי של המוצר.

Image result for Oppo Enco Free

האוזניות מספקות זמן סוללה של שלוש שעות לשיחות קוליות וחמש שעות למוזיקה, אולם כמובן שגם מארז הנשיאה כולל סוללה ובסה"כ ניתן להאזין למוזיקה במשך כ-25 שעות. המארז נטען באמצעות חיבור USB-C (ולא תומך בטעינה אלחוטית). השליטה במוזיקה נעשית באמצעות משטחי מגע על האוזניות עצמן.

ה-Enco Free צפויות להגיע לחנויות בסין בסוף החודש הנוכחי, במחיר התחלתי של 100 דולרים. הן יהיו זמינות לרכישה בשלושה צבעים שונים: ורוד, שחור ולבן.