הנה עוד הכרזה שצריכה לעזור לצרכנים בשוק להבין מה מקור החדשנות כיום בשוק הטלפונים: לי צ'ואנג, סגן נשיא באופו (Oppo), סיפר בפורום טכנולוגי שהחברה מפתחת מעבד לייצור עצמי עבור מכשירי הטלפונים שלה. צ'ואנג לא סיפק פרטים רבים מדי מעבר להכרזה הזו, אך כן ציין ש מדובר במעבד עזר שזכה לכינוי M1, שאינו מיועד לבוא במקום המעבד הראשי או השבב הגרפי שלו.

לפי צ'אונג מדובר בחלק ממהלך בו החברה מתכוונת להשקיע בחומרה ובתוכנה מתאימה יותר מ-7 מיליארד דולרים בשלוש השנים הקרובות. הוא הזכיר שהחברה פיתחה בעצמה את השבב שמאפשר לטלפונים שלה להשתמש בטעינה מהירה, בטכנולוגיה קניינית שמכונה VOOC, ושהסכום שצוין לעיל יאפשר לה לפתח מוצרי בינה מלאכותית, מציאות מדומה ורבודה ואפילו פאנלים גמישים.

התוכניות של החברה אופו לרבעון הראשון של 2020 כוללות מוצרים חדשים מעבר לטלפונים, וברשימה הוא כלל שעונים חכמים, אוזניות נטולות חוטים וכן מכשירים עם שבבי 5G שמיועדים לצרכן הסופי, מעבר לטלפונים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.