אופו (Oppo), אחרי שחוותה שנת צמיחה נאה ב-2019 שכבר מקדמת אותה אל עבר המקום הרביעי בצמרת המכירות, מתחילה את השנה בהכרזה על מכשיר דגל חדש, והיא כן תעשה ב-MWC 2020. החברה שלחה הודעה שהיא תציג את Find X2 במסיבת עיתונאים שתערוך בברצלונה ב-22 בפברואר, יומיים לפי הפתיחה של התערוכה.

Find X2 כאמור אמור להיות מכשיר דגל לכל דבר ועניין. מהפרטים ידועים עולה כי הוא יגיע עם מסך 6.5 אינץ' ברזולוציית +QHD שגם יציע קצב רענון של 120 הרץ. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 865 וזה אומר שהוא גם יתמוך ב-5G כי קוואלקום (Qualcomm) אינה מוכרת את מעבד החדש שלה בלי המודם Snapdragon X55 להתחברות לדור החמישי של הסלולר.

המצלמה הראשית תהיה מבוססת על חיישן IMX689 של סוני (Sony) בגודל של 48 מגה-פיקסל, חיישן משני גם הוא של סוני – IMX708 – שיספק זווית רחבה, וכן מצלמת טלפוטו בגודל של 13 מגה-פיקסל.

פרטים נוספים בעוד פחות משבועיים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.