אופו (Oppo) הכריזה על Realme X, מכשיר הדגל הראשון של המותג – כך לפחות לפי הגדרת החברה. מפרטו אומנם לא ממש זהה לזה של מכשירי הדגל המוכרים בשוק, אך בהתאם גם המחיר שמתחיל ב-220 דולרים ומגיע עד 260 דולרים לכל היותר.

בסכומים הללו מקבלים את המערכת על שבב Snapdragon 710 של קוואלקום (Qualcomm), מסך OLED נקי לחלוטין בגודל 6.53 אינץ׳ ורזולוציה של 1080p עם סורק טביעות אצבע מתחת לתצוגה, מצלמה אחורית בעלת חיישן יחיד של 48 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית קופצת באבחנה של 16 מגה-פיקסל, סוללה בנפח 3,765 מילי-אמפר/שעה ותמיכה בטעינה מהירה. הדגמים השונים כוללים בין 4 ל-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה, ובין 64 ל-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים.

עיצובו ומראהו הכללי של ה-Realme X מזכירים לא מעט את ה-OnePlus 7 Pro שנחשף זה עתה, עניין לא מפתיע בהתחשב בקשרים בין וואן פלוס ואופו. פרט נוסף שכדאי להתייחס אליו: מכשיר ה-Pixel 3A של גוגל, שנחשף לפני כשבוע, עולה כמעט כפליים מה-Realme X, אך מבוסס על מערכת חלשה יותר – Snapdragon 670.

ה-Realme X יגיע לחנויות בסין ב-20 במאי, וצפוי לשיווק בהודו זמן קצר לאחר מכן. בשלב זה, אין עדיין מידע לגבי השקה גלובלית רשמית עבור המכשיר.