אחד הדברים שלמדנו מאופו (Oppo) לאורך השנים הוא שזו חברה שלא מפחדת לקחת סיכונים מבחינת טכנולוגיות חדשות. A92s, הטלפון החדש של החברה, מוכיח זאת שוב. מדובר בטלפון שהוא הראשון מסוגו מכיוון שהוא מתבסס על המעבד Dimenisty 800 של מדיה-טק (MediaTek) שאותו מייעדת החברה כדי להביא את התמיכה ב-5G להמונים.

Dimensity 800 מורכב מארבע ליבות Cortex-A76 וארבע ליבות Cortex-A55 כולן במהירות 2 גיגה-הרץ, ועם השבב הגרפי Mali-G77 שמציע 9 ליבות. התמיכה ב-5G היא ברשתות תת 6 גיגה-הרץ עצמאיות או תלויות. כן מציעה המעבד תמיכה בפאנלים שמציעים רענון בקצב של 90 הרץ. הוא גם מגיע עם מנוע האצת המשחקים הקנייני של החברה, HyperEngine.

עוד דבר ייחודי שמציע הטלפון, מבחינת עיצוב הוא מתחם המצלמות מאחור שמסודר בתצורה שמזכירה את האות X באופן בולט ושונה לעומת מכשירים אחרים. המערך מורכב מארבע מצלמות כשהראשית מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל. מצלמת הרוחב מצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל ובעדשה המציעה שדה צילום של 119 מעלות. מצלמות המאקרו והעומק הן בגודל 2 מגה-פיקסל, כמו גם מצלמת העומק הקדמית שמלווה בתוף חריץ כפול במסך מצלמת סלפי בגודל 16 מגה-פיקסל.

חיישן טביעות האצבע נמצא בכפתור ההפעלה/כיבוי שנמצא מימין למסך ה-IPS בגודל 6.57 אינץ' ברזולוציית +FHD שמציע קצב רענון של 90 הרץ ויותר. הסוללה היא בנפח עבודה של 4,090 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה בתקן VOOC 3.0 שמבטיחה הספק טעינה של 20 וואט. מעבר לכך יש תמיכה בבלוטות' 5.0, ב-WiFi 802.11ac, ויש חיבור USB-C למטה לצד חיבור 3.5 מ"מ.

המחיר עבור גרסת ה-6/128 גיגה-בייט זיכרון עולה כ-310 דולרים, בעוד גרסת ה-8/128 גיגה-בייט עולה כ-355 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.