חברת אופגל תעשיות אופטרוניות (Opgal Optronic Industries), יצרנית מובילה של פתרונות הדמאה (imaging) תרמית, הכריזה על השקת Therm-App™ ("תרמ-אפ"), מוצר חדשני וראשון מסוגו בעולם ההופך סמארטפונים, מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד למצלמות תרמיות איכותיות ברזולוציה גבוהה ולטווחים ארוכים.

אחד החידושים של מוצר זה הוא השימוש כפול: הן לראיה משופרת בלילה ובתנאי ראות-יום קשים, והן לשימושי תרמוגרפיה (מדידת טמפרטורות ממרחק) מתקדמים.

הפתרון מפגיש שני עולמות טכנולוגיים נפרדים בעלי קצב גידול מהיר: מכשירי אנדרואיד, מערכת ההפעלה הנפוצה בעולם, ומצלמות הדמאה תרמית. מכשיר ה"תרמ-אפ" יכול לשמש למגוון יישומים מקצועיים כגון: שימושי אבטחה, בטיחות, רפואה, וטרינריה, בנייה, איטום, תחזוקה, פעילות שטח לילית, צילומי טבע, תהליכי איכות תעשייתיים ועוד.

"מכשיר ההדמאה החדשני שלנו מספק תמונה באיכות גבוהה במיוחד עם רזולוציה של 384 x 288 פיקסלים. רזולוציה כזו בתחום התרמוגרפיה וראיית הלילה נראתה עד היום רק במצלמות מקצועיות ומכשירים ייעודיים – וודאי שלא במכשירי סמארטפון", מסר עמית מתתיה, מנכ"ל אופגל. "אופגל גאה להיות החברה הראשונה בעולם להביא לשוק מכשיר הדמאה תרמית מתקדם לארגונים ולאנשי מקצוע, על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד וכבר מעורר עניין רב בתחומי שוק שונים".

מכשיר ה"תרמ-אפ" תוכנן כך שיתאים למגוון גדול של מכשירי אנדרואיד ולשימושים שונים. ניתן להציבו על חצובה או להוסיף לו ידית אחיזה, באמצעות מחבר אביזרי צילום סטנדרטי המצוי בתחתיתו. בזכות היכולת להחליף עדשות, ניתן להשתמש במכשיר בצורה אפקטיבית ליישומים מגוונים ובטווחים ארוכים. עם עדשת ה- 19 מ"מ ניתן להבחין באדם בחשיכה מוחלטת ממרחק של יותר מ- 200 מטרים, ובשימוש בעדשת ה- 6.8 מ"מ ניתן להשתמש במצלמה בשטח בנוי ולשדה ראייה רחב. גרסת המכשיר בקצב תמונות של8.7Hz אינה מפוקחת ביטחונית ברוב מדינות המערב.

Therm_App1"תרמ-אפ" מאפשר לבעלי סמארטפונים לצלם תמונות וסרטי ווידאו תרמיים ולהשתמש בתכונות המכשיר הנייד לשיתוף, משלוח, והעברה בזמן אמת של התוצרים. כל מה שניתן לעשות בתמונות וסרטים המצולמים במכשיר טלפון נייד, ניתן כעת לבצע גם בעולם ראיית הלילה והתרמוגרפיה.

המכשיר החדשני, עם מגוון אביזרים נלווים, זמין עתה לשיווק ללקוחות אופגל בכל רחבי העולם.

אודות אופגל
אופגל תעשיות אופטרוניות בע"מ היא ספקית עולמית של מערכות חדשניות להדמאה תרמית ופתרונות ראייה ומעקב מתקדמים. לאורך השנים פיתחה אופגל טכנולוגיות אלקטרו-אופטיקה ועיבוד תמונה ייחודיות הבאים לידי ביטוי במגוון רחב של מוצרי חומרה ותוכנה לשווקים ושימושים שונים ומגוונים.
משרדי החברה שוכנים בכרמיאל והיא פועלת כמעסיק ויצואן מרכזי באזור. החברה הוקמה לפני למעלה מ- 30 שנים ויש לה לקוחות ארגוניים וערוצי שיווק בכ- 50 מדינות בכל רחבי העולם.

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.