לפעמים זה קורה, גם אם לא באופן קבוע. מדי פעם אפליקציות שבדרך כלל עולות כסף מוצעות לגמרי בחינם למשך זמן מה. אספנו לכם כאן כמה אפליקציות עזר לאנדרואיד שאם תמהרו עכשיו ל-Google Play תמצאו אותן בחינם. רק אסור לשכוח: האפליקציות הללו הוצעו בחינם כשאנחנו בדקנו את החנות, כך שייתכן מצב בו תגיעו לדף האפליקציה בחנות והיא כבר לא תהיה בחינם. אנחנו בדקנו שוב את האפליקציות לפני העלאת הפוסט כדי להיות בטוחים שכרגע הם עדיין בחינם. ובקיצור, אם עוד לא הבנתם – מהרו.

1. Voice Recorder – Sound Recorder PRO –
להקליט אודיו ולהשתמש בהקלטות באופן מתקדם

עם אפליקציה זו ניתן לבצע הקלטות באיכות גבוהה מהמיקרופון הפנימי של המכשיר או באמצעות מיקרופון חיצוני, תוך בחירת איכות ההקלטה, לשמור הקלטות וגם לשתף אותן, להשהות את ההקלטה בעת ביצוע שיחת טלפו באמצע שאינה קשורה, להמשיך להקליט גם שהמסך כבוי, לדלג באופן אוטומטי על קטעים שקטים בהקלטה ועוד. הכל מוצע עם ממש נקי בסגנון שגוגל מעדיפה ודוחפת. לחצו כאן להורדה. כמה חוסכים: 14 שקלים.

2. Super Shortcut ᴾᴿᴼ –
תפריט לגישה מידית לאפליקציות החשובות

גישה מהירה לאפליקציות שאנחנו צריכים באופן יותר תכוף מאחרות, או אפליקציות שימושיות יותר אם תרצו לקרוא לכם כך, היא אחד הדברים שהכי חשובים למשתמשים לא מעטים. אז נכון אפשר לאסוף את כל האפליקציות הרצויות לקבוצה אחת, ואז לפתוח ולהפעיל את מה שרוצים, אבל מה קורה אם אפליקציה אחרת הופכת פתאום לדחופה יותר, מוסיפים אותה לערמה או מוחקים אחת ושמים אותה? עם Super Shortcut ᴾᴿᴼ ההתלבטות קלה: בוחרים עד חמש אפליקציות לתפריט שמסתתר מאחורי צלמית כשבלחיצה עליה מופיע התפריט וקל לבחור את מה שרוצים במהירות, בדומה למה שקורה בתפריטים רגישים במכשירים שתומכים בזיהוי לחיצה ארוכה. ניתן לבחור את האפליקציות באופן ידני או שלתת לה לבחור באופן אוטומטי את הכי שימושיות, כמובן לאחר זמן מה. לחצו כאן להורדה. כמה חוסכים: 11.90 שקלים.

קרא עוד:  פייסבוק מתכננת להוסיף את שמה לוואטסאפ ואינסטגרם

3. Smart Swipe (Sub) Launcher –
תפריט לגישה חלקה בתנועה אחת

הנה גישה אחת לחלוטין לתפריט. כאן המטרה היא לאפשר למשתמשים לבצע את בחירת האפליקציה תוך כדי תנועה, עם אצבע אחת לחלוטין, מה שכמובן יכול להקל על אלו שאוהבים להשתמש בטלפון שלהם, כן, נכון, עם אצבע אחת בלבד. מה שקורה כאן הוא שגוררים את האצבע פנימה מאחת הקצוות וממשיכים ב-'תנופה' בצורת מניפה כדי לעבור בין האפליקציות שמופיעות כדי לבחור את האפליקציה בה רוצים להשתמש, ושוב כן, ניחשתם נכון: זאת שעוצרים עליה.

אפשר לבחור אם לעשות את זה מצד שמאל או מצד ימין, וזו רק אחת ההגדרות שצריך לבחור עבור האפליקציה הזו כשבמקרה שלה, לעומת התפריט שהוזכר בסעף הקודם, יש באופן לא מפתיע הרבה יותר דברים שצריך לבחור – כאן לא בוחרים רק את האפליקציות שיופיעו בתפריט אלא גם את קוטר המניפה, את צבע הרקע שלה, את השקיפות שלה, האם להציג רק צלמיות או גם טקסט שמתאר אותן, וכדומה. לחצו כאן להורדה. כמה חוסכים: 5.70 שקלים.

4. FK Financial Calculator Pro –
אוסף מחשבונים עסקיים ופיננסיים

איזה חישובים עשיתם היום? אם אתם אנשי עסקים יכול להיות שאפילו הגעתם לחישובי החזר השקעה, שכולם שואלים בדרך כלל מה ה-ROI? ואולי פשוט רציתם לחשב טיפ? ואם חזרנו לחישובים כבדים, מה דעתכם על חישוב ערך נקי נוכחי, או אולי החזר צפוי בהתאם לתקופה או כמה תקופות של עבודה? בקיצור אם אתם זקוקים למחשבון פיננסי שיעזור לכם לצלוח חישובים מורכבים משהו, זה המחשבון בשבילכם. כמה זה 2+2 תחשבו לבד בראש. לחצו כאן להורדה. כמה חוסכים: 10 שקלים.

קרא עוד:  בקרוב: הסייענית של גוגל תאפשר שליחת תזכורות למשפחה וחברים

5. Far Galaxy 3D Live Wallpaper –
להגיש בחלל עם שומר מסך תלת ממדי

טוב קצת קשה למעשה לקרוא לאפליקציה הזו יישום עזר, לא? אבל עם הסוללות החזקות של ימינו, כשאנחנו יכולים להיות בטוחים שיוצאים מהבית בלי לחשוש לחזור אליה כשבסוללה עוד יש קצת 'מיץ', לפחות קצת, שומרי מסך שכוללים אנימציות כבר לא צריכים כל כך להפחיד. מה שכן הופך את זה לסוג של אפליקציה זה שיש המון אפשרויות בחירה מה להציג על המסך, וזה נראה פשוט נפלא לדעתנו, במיוחד לאלו שמאמינים שיש שם ביקום עוד כמה כוכבים בהם אנשים יכולים לחיות ואז אולי לקבל נקודת מבט כמו זו שמוצגת באפליקציה. בקיצור לחצו כאן להוריד. כמה חוסכים: 5.60 שקלים.