חנויות הרשת מעבר לים מציעות מגוון גדול של מוצרים שרובם זולים משמעותית מהמחירים בישראל. לכן, אין זה מפתיע כי הישראלים רוכשים גאדג'טים, טלפונים, אביזרים ועוד באתרי המסחר הגדולים מידי יום. גם אנחנו מאלה שלא מפספסים הזדמנות למצוא דיל שווה או גאדג'ט שאי אפשר בלעדיו, ולכן אספנו לכם כמה מוצרים מגניבים שמצאנו ברשת. 

כבל הטענה איכותי

אם רכשתם בעבר כבל USB לצורך הטענה או העברת נתונים מהמחשב לנייד, וודאי שמתם לב כי הוא אינו מטעין מהר מספיק כמו הכבל המקורי של יצרנית המכשיר או גרוע מכך – מתפרק מהר מאוד בשל איכות ירודה. בעבר כבר המלצנו לכם על כבל קצר לסנכרון והטענה, כעת נמליץ על כבל הטענה ארוך יותר (120 ס"מ) המתאים לשימוש במטענים המספקים הספק גבוה של עד 2 אמפר (2A).

המותג העכשווי הוא Nillkin יצרנית סינית המוכרת בעיקר מתחום הכיסויים, המשווקת כבל שטוח בחיבור microUSB או Lightning הזמין במספר צבעים ונחשב לאיכותי מאוד ותומך בטכנולוגיית ההטענה Quick Charage הקיימת במגוון מכשירים מבוססי שבב ה-Snapdragon 805/810. אמנם לא מדובר בכבל זול במיוחד, אך היו בטוחים כי כאשר תשתמשו בו, הוא ינצל את מלוא הכח של המטען.

מחיר: 26 שקל; לרכישה: microUSB או Lightning

Nillkin-Cable-Universal-Micro-USB-Data-Cable-5V-2A-Quick-Charge-Cable-For-Samsung-Nokia-Lenovo

לאתר חפצים בקלות

“היכן הנחתם את המפתחות?”, “אני לא מוצא את הארנק!”, המשפטים הללו וודאי מוכרים לרובכם וכן יש דרך לפתור זאת ועוד בדרך טכנולוגית חביבה. הכירו את Nut, מתקן קטן המתחבר לכל חפץ וכאשר תרצו לאתר את המפתחות, הטאבלט או כל חפץ אחר שהוא מחובר אליו, רק תצטרכו לגשת לאפליקציה וללחוץ על התגית המבוקשת כדי שזו תצפצף בעוצמה. התגיות מתחברות בכבל קטן עם סוללה המספקת עד שלושה חודשי שימוש, וגם ניתנת להחלפה (CR2032) במקרה הצורך. במידה ומעוניינים לאתר את הצד השני, כלומר את הטלפון, לחיצה ארוכה על הכפתור שבתגית יפעיל צלצול במכשיר. החיסרון היחיד הוא שטווח הקליטה של התגית מוגבל בהתאם לתקשורת ה-Bluetooth עד למרחק של 10 מטר, אם כי היצרן טוען כי הטווח המקסימלי הוא 50 מטר. התגית מתאימה הן לאנדרואיד והן למכשירי iOS ואפשר להצמיד אותה למגוון גדול של חפצים, או דברים אחרים שאפשר לחשוב עליהם.

קרא עוד:  לוג'יטק השיקה מצלמת רשת ליוצרי תוכן

מחיר: 39 שקל ליחידה; לרכישה

להורדת האפליקציה

http://www.youtube.com/watch?v=5SLwBsunuv4

דיסק און קי לסמארטפון

זיכרונות ניידים בחיבור USB יש לכם וודאי בשפע, אך מה לגבי דיסק און קי לסמארטפון שלכם? אז הנה מוצר שמאחד את שני העולמות, מצד אחד הוא מתחבר למחשב בחיבור USB סטנדרטי ומצד שני הוא מתחבר לטלפון ב-microUSB. כך תוכלו להעביר קבצים ממכשיר אחד למשנהו בלי בעיות ובלי צורך בחיבור כבלים כלשהם בקלות ובזריזות. Ultra Dual USB Drive מבית סנדיסק הוא בדיוק כזה, וגם מהסוג האיכותי שיוכל לספק עד 32 ג'יגה-בייט של אחסון נוסף לסמארטפון שלכם לצורך שימוש קבוע כמו האזנה לשירים או צפייה בוידאו בכל מקום ובכל זמן. שימושי ובהחלט נוח. רק וודאו כי המכשיר שברשותכם תומך בחיבור התקנים חיצוניים (USB OTG).

המחיר: 65 שקל; לרכישהSanDisk Ultra Dual USB Drive disk on key microusb

מגדיל טווח: כאשר ה-WiFi לא קולט

“הבית הוא המקום היכן שה-WiFi מתחבר באופן אוטומטי”. כפתגם שכזה, אנחנו יכולים להשתגע אם אין לנו קליטה טובה בבית, בחדרים מסוימים או בחצר. הפתרון הוא מגדיל טווח, ריפיטר (Reapeater), שיספק קליטת WiFi באזורים בהם הקליטה נמוכה. המוצר של חברת Diamond (נמכר גם תחת שמות אחרים) הוא קטן באופן מפתיע למדי, מתחבר ישירות לשקע החשמל והוא מסוגל למעשה להתחבר לרשתות WiFi בעצמו, כלומר לאחר שתגדירו אותו.

אבל זה לא מסתיים רק בזה, כי אם נרצה, הוא גם יוכל לתפקד כנתב (ראוטר) בעצמו, רק על ידי חיבור המודם ישירות ליציאה הרשת הממוקמת בתחתית או לחלופין להשתמש בו כנקודת רשת חמה, Hot Spot על ידי חיבור רשת ישיר מהנתב שלנו אליו. יש לקחת בחשבון כי יש צורך להגדירו לפני כל פעולה, אז צריך מעט ידע טכני או פשוט לקרוא את המדריך כמו שצריך (RTFM למבינים).

קרא עוד:  עוד חשיפה: +Galaxy Buds יעלו 149 דולרים ויחזיקו לפחות 11 שעות. יוצגו בשבוע הבא?

המחיר: 55 שקל; לרכישה

גילוי נאות