חנויות הרשת מעבר לים מציעות מגוון גדול של מוצרים שרובם זולים משמעותית מהמחירים בישראל. לכן, אין זה מפתיע כי הישראלים רוכשים גאדג'טים, טלפונים, אביזרים ועוד באתרי המסחר הגדולים מידי יום. גם אנחנו מאלה שלא מפספסים הזדמנות למצוא דיל שווה או גאדג'ט שאי אפשר בלעדיו, ולכן אספנו לכם כמה מוצרים מגניבים שמצאנו ברשת.

Xiaomi Speaker portableרמקול נייד ועוצמתי

שאומי כידוע לא מייצרת רק טלפונים, אלא גם אביזרים. אחד מהאחרונים הוא רמקול נייד איכותי בעל עיצוב מתכתי ויוקרתי. הרמקול מתחבר לכל טלפון בתקשורת Bluetooth 4.0 סטריאופוני (A2DP), בעל זוג דרייברים בהספק של 1.8 וואט וסוללה המספיקה ל-10 שעות ניגון רציפות. הוא אף מסוגל לשמש כדיבורית אלחוטית ונטען בחיבור microUSB סטנדרטי.

המחיר: 80–90 שקל
לרכישה: GearBesteBay

דיסק נייד 1TB

אם גם אתם אוגרים ערימות של תמונות ומסמכים במחשב, וודאי תרצו לגבות אותם מידי פעם, לכן תמיד חשוב שיהיה לנו פתרון קל ופשוט לגיבוי. הדרך הקלה היא להשתמש בכונן נייד, כמו WD My Passport בנפח 1 טרה-בייט עם אפשרות הצפנת נתונים. היתרון הגדול שלו שהוא קטן מידות, וגם תומך בחיבור USB 3.0 המהיר, כך שהעברת נתונים ממנו או אליו תתבצע בזריזות יחסית. הוא מגיע גם עם תוכנת גיבוי, אבל אנחנו ממליצים ללכת על הדרך הפשוטה ביותר – העתק הדבק.

המחיר: 300 שקל
לרכישה: eBay

מוצרים נוספים

קרא עוד:  הורידו עכשיו: עדכון האנדרואיד 9 הגיע ל-Mi Box S

כבל סנכרון והטענה משולב

אם עדיין לא נצמדתם לאחד מהמחנות – מכשירי האנדרואיד או האייפון ויש לכם מכשירים גם של הצד הזה וגם של הצד השני, אז אתם זקוקים לכבל ההטענה הבא. הכבל משלב את שני החיבורים הפופולריים – microUSB ו-Lightning, כך שלא תצטרכו להסתובב עם שני סוגי כבלים לצורך הטענה או סנכרון למחשב. הכבל השטוח, יש לציין, בעל חיבור קבוע מסוג microUSB, ובקצה הוא כולל מתאם ל-Lightning. פשוט וקל.

המחיר: 6 שקל
לרכישה: eBay

2 in 1 New Stylish Sync Data Charger Charging Adapter Cable For Samsung iPhone

מפצל HDMI

חיברנו לטלוויזיה את ה-Xbox, המחשב, מזרים המדיה והמגבר, וכבר לא נשאר מספיק כניסות HDMI? יש פתרון פשוט וזול, ה-HDMI Splitter המפצל את אחת מכניסות ה-HDMI של המסך לשתיים או יותר יציאות נוספות. כל שצריך הוא לנתק את אחד המכשירים, לחבר את הכבל מהטלוויזיה ישירות למפצל, ומשם לחבר כבלי HDMI נוספים להתקנים אחרים. המעבר בין הערוצים מתבצע באופן אוטומטי (מי שהופעל ראשון) או על ידי כפתור הנמצא במפצל ובדגמים הגדולים יותר יש גם שלט אלחוטי (סוללה לא כלולה). רק שימו לב, כי מדובר במפצל התומך בתקן HDMI 1.3b, לא שצריך להטריד אתכם אם אתם לא צופים דרכו בתכני 4K. כמובן, אל תשכחו להצטייד בכבלי HDMI נוספים.

המחיר: 10 שקל ל-3 יציאות, 15 לתוספת שלט ו-27 שקל ל-5 יציאות + שלט
לרכישה: eBay

גילוי נאות