19 לחודש חלף והאירוע המדובר של OnePlus לא התרחש. לשמחתנו, השמועה לא הייתה רחוקה מהאמת שכן ציוץ של החברה בטוויטר הודיע על האירוע שייערך ב-29 לסטפמבר.

בתמונה עם אותו סימן X לא נאמר דבר, אך לאחר הרמז השני שבו ראינו את אותו הסימן, ניתן כבר בהחלט להבין כי מדובר ב-OnePlus X המדובר. אם זה לא מספיק, מספר שעות לאחר מכן צץ עמוד מכירה באתר אמזון בהודו תחת השם OnePlus Mini ללא תמונה. העמוד אמנם הוסר, אך מצילום מסך ניתן להבין את המפרט הטכני, אשר דומה להדלפות הקודמות.

המכשיר בגרסתו המוקטנת, ייזכה למסך 5 אינץ' יצויד במערכת-על שבב Helio X10 MT6795 מבית Mediatek בעלת 8 ליבות, 2 ג׳יגה-בייט זיכרון עבודה, 32 ג׳יגה-בייט אחסון פנימי, סוללה 2,450 מיליאמפר-שעה, מצלמה אחורית מבית סוני עם 13 מגה פיקסל, ומצלמה קידמית 5 מגה פיקסל. החידוש המעניין הוא כי המכשיר ירוץ על OxygenOS 3.0, גרסה עתידית שלא יצאה אשר מבוססת על האנדרואיד 6.0 Marshmallow.

יש עוד מספר שבועות עד מסיבת העיתונאים, עד אז אתם מומזנים לנסות ולהמר על מחירו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.