מכשיר ה-OnePlus X, הדגם המוזל של OnePlus שהוכרז בשבוע שעבר כבר זמין לרכישה מוקדמת באירופה. מחירו מעט יקר יותר מהמחיר שאותו פרסמה החברה (249 דולר) ועומד על 269 אירו להזמנה ישירות דרך אתר החברה, בעוד שהדגם הקראמי לא זמין עדיין לרכישה. כמובן, תזדקקו להזמנה כדי לרכוש.

האפשרות העומדת בפנינו הישראלים לרכישה, היא להמתין להשקה בישראל שצפוי להתרחש בזמן הקרוב או לרכוש דרך האתרים מעבר לים, שם הוא נמכר ב-280 דולר שהם כ-1,050 שקל לפני מיסים (למשתמשים בקוד OPXOFFER).

המכשיר כזכור מציע מראה של מכשיר יוקרה לצד מפרט של מכשיר ביניים פלוס. הוא מגיע עם מסך OLED בגודל 5 אינץ' ברזולוציה של 1920 על 1080 פיקסלים, בצפיפות פיקסלים של 441, שבב Snapdragon 801 מרובע ליבות, זיכרון 3 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, אחסון 16 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה 13 מגה פיקסל וחריץ SIM כפול תומך LTE.

ההשקה הרשמית היא למעשה רק ב-24 לנובמבר, אבל כבר כעת חלק מהאתרים קיבלו מלאי מצומצם שאותו הם מוכרים. שימו לב כי מוצעת גם גרסת 2 גי'גה-בייט הזולה בכ-30 דולר פחות.

OnePlus X

מכשיר ה-OnePlus X הוא דגם ראשון של OnePlus המיועד לשוק הביניים עם עיצוב יוקרתי הכולל מסך 5 אינץ' Full HD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 801, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה 2525 מיליאמפר. הוא רץ על מערכת האנדרואיד עם ממשק מותאם ונמכר ב-249 דולר

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.